كميساريای اتحاديه اروپا در بيانيه ای اعلام كرد كه سكه دو يورويی بيشترين ميزان تقلب را داشته و سه چهارم سكه های تقلبی در بازار را سكه های دو يورويی تشكيل مي دهند ...
 
 
 

بنا برگزارش مقامات اتحادیه اروپا ، ضرب سكه های تقلبی یورو در داخل مرزهای اتحادیه اروپا ، در سال 2010 میلادی هشت درصد افزایش داشته است.
   
به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری كویت ، كمیساریای اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت : مقامات اتحادیه اروپا كه شامل 27 كشور می شود ، مجموعا 186 هزار قطعه سكه تقلبی ارز یورو در سال 2010 میلادی كشف كرده اند و این در حالی است كه در سال 2009 میلادی 172 هزارو 100 قطعه سكه تقلبی كشف شده بود .

كمیساریای اتحادیه اروپا در بیانیه ای اعلام كرد كه سكه دو یورویی بیشترین میزان تقلب را داشته و سه چهارم سكه های تقلبی در بازار را سكه های دو یورویی تشكیل می دهند .

مقامات اجرایی اتحادیه اروپا اعلام كردند كه ضرب سكه های تقلبی باعث نگرانی جدی مردم نمی شود .

این مقامات در پایان خاطر نشان كردند كه این مقدار سكه تقلبی در مقایسه با 16 میلیارد سكه ضرب شده كه در حال حاضر در بازار وجود دارد بسیار ناچیز است و نسبت سكه های تقلبی یك در مقابل 86 هزار سكه اصلی است .

 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:irna.ir
 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
وقت سرمایه‌گذاری در بورس رسیده است؟ وقت سرمایه‌گذاری در بورس رسیده است؟

بسیاری از افرادی که با سرمایه‌گذاری در بازار سهام آشنایی ندارند، در روزهایی که خبر از رونق بازار می‌شنوند، به این پرسش می‌رسند که آیا زمان سرمایه‌گذاری در بورس فرا رسیده است و آیا می‌توان در کوتاه‌مدت و بدون تجربه در معاملات سود خوبی را به دست آورد؟

 
X