وزارت مسكن پيرو خبر قبلی خود مبنی بر مراجعه متقاضيان ثبت نام در طرح مسكن مهر به سازمانهای مسكن و دفاتر بنياد مسكن و مداركی كه آنها بايد برای احراز سابقه سكونت حداقل 5 ساله خود ارائه دهند، توضيح داد...
 
 
 
ایلنا: وزارت مسكن پیرو خبر قبلی خود مبنی بر مراجعه متقاضیان ثبت نام در طرح مسكن مهر به سازمانهای مسكن و شهرسازی و دفاتر بنیاد مسكن انقلاب اسلامی و مداركی كه آنها باید برای احراز سابقه سكونت حداقل 5 ساله خود ارائه دهند، توضیح داد.

به گزارش ایلنا، این وزارتخانه اعلام كرد: در خصوص ارائه فیش آب و برق محل سكونت متقاضی به نام وی كه در خبر قبلی این وزارتخانه درج شده بود ، منظور تطبیق فیش آب و برق محل سكونت متقاضی به نام مالك مندرج در اجاره نامه فعلی بوده است و می تواند به عنوان مدركی مبنی بر احراز شرط سكونت حداقل 5 سال به سازمانهای مسكن و شهرسازی و دفاتر بنیاد مسكن انقلاب اسلامی ارائه شود.
متقاضیان ثبت نام در طرح مسكن مهر هنگام ثبت نام باید مدركی كه نشان دهنده سابقه سكونت حداقل 5 ساله آنان در شهر مورد تقاضا باشد را به سازمانهای مسكن و شهرسازی همراه سایر مدارك لازم ارائه دهند.
متقاضیان برای احراز سابقه سكونت حداقل 5 ساله خود می توانند مداركی مانند حكم كارگزینی خود، گواهی مدرسه محل تحصیل فرزند، سر كوپن یا هر مدرك دیگری كه بتوانند شرط حداقل 5 سال سابقه سكونت را احراز نماید به سازمانهای مسكن و شهرسازی یا دفاتر بنیاد مسكن انقلاب اسلامی ارائه دهند.
فیش آب و برق محل سكونت متقاضی با شرط تطبیق به نام مالك مندرج در اجاره نامه فعلی نیز می تواند به عنوان مدركی مبنی بر احراز شرط سكونت حداقل 5 سال به سازمانهای مسكن و شهرسازی و دفاتر بنیاد مسكن انقلاب اسلامی ارائه شود.
متقاضیان ثبت نام در طرح مسكن مهر كه فاقد واحد مسكونی ، متأهل یا زن سرپرست خانوار و دارای حداقل پنج سال سابقه سكونت در محل مورد تقاضا هستند، می توانند با در دست داشتن مدارك لازم در شهرهای بالای 25 هزار نفر به سازمان مسكن و شهرسازی و در شهرهای زیر 25 هزار نفر به بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان خود مراجعه كنند.در این میان زنان خود سرپرست مشروط به داشتن 35 سال سن و ارائه مستندات قانونی مبنی بر فوت یا طلاق همسر ، نخبگان علمی با معرفی بنیاد ملی نخبگان كشور و معلولان جسمی – حركتی حداقل 20 ساله با معرفی سازمان بهزیستی كشور از شرط تأهل و سرپرست خانوار بودن معاف هستند.
همچنین مدارك لازم برای ثبت نام متقاضیان به این شرح است: :(1)شناسنامه متقاضی ، همسر و افراد تحت تكفل وی به همراه كپی از تمام صفحات. (2)كارت ملی متقاضی ، همسر و افراد تحت تكفل وی به همراه كپی پشت و رو كارت (3)حكم كارگزینی متقاضی ، فیش آب و برق محل سكونت فعلی متقاضی (با شرط تطبیق با نام مالك مندرج در اجاره نامه فعلی )، سركوپن ، گواهی مدرسه محل تحصیل فرزند متقاضی یا هر مدرك دیگری كه بتواند شرط حداقل 5سال سابقه سكونت را احراز نماید، متقاضی و افراد تحت تكفل وی باید فرم تعهد عدم مالكیت زمین و مسكن و فرم (ج) را نیز تكمیل نمایند .
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:ilna.ir
 
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی بامداد جمعه گفت فکر نمی‌کند نیازی به اعزام نیرو به منطقه خاورمیانه وجود داشته باشد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس

بامداد روز جمعه، تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد…

پربیننده ترین اخبار
ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی بامداد جمعه گفت فکر نمی‌کند نیازی به اعزام نیرو به منطقه خاورمیانه وجود داشته باشد

 
X