وی با بیان اینکه سوخت اصلی مترو برق است و 90 درصد برق مصرفی مترو صرف حرکت قطارها می‌شود، گفت: با افزایش قیمت برق هزینه‌های مترو افزایش سنگین یافته و موجب تشدید مشکلات می‌شود...


 
 

مهر: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران هزینه برق مترو در 3 ماهه پایانی سال را 3 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: طی نامه‌ای از وزارت کشور خواسته‌ایم این مابه‌التفاوت را جبران کند.

جعفر ربیعی با بیان اینکه با اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها قیمت برق مصرفی مترو بیش از 5 برابر شده است، گفت: با افزایش نرخ قیمت برق مصرفی مترو باید در 3 ماهه پایانی سال 3 میلیارد تومان هزینه برق بپردازیم که با توجه به عدم افزایش قیمت بلیت تا آخر سال امیدواریم ما‌به‌التفاوت قیمت برق توسط دولت پرداخت شود.

وی با بیان اینکه سوخت اصلی مترو برق است و 90 درصد برق مصرفی مترو صرف حرکت قطارها می‌شود، گفت: با افزایش قیمت برق هزینه‌های مترو افزایش سنگین یافته و موجب تشدید مشکلات می‌شود.

ربیعی اظهار داشت: مترو تهران طی نامه‌ای از وزارت کشور خواسته است به نوعی ما‌به‌التفاوت قیمت برق مترو را حداقل در 3 ماهه پایانی سال جبران کند.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: در سال جاری دولت باید 60 میلیارد تومان به عنوان یارانه بلیت به مترو تهران پرداخت کند که از این میزان تاکنون 5 / 17 میلیارد تومان پرداخت شده در حالی که مسافران و هزینه‌های مترو افزایش یافته است.

ربیعی اظهار داشت: مترو تهران نمی‌تواند قبض برق 3 میلیارد تومانی را پرداخت کند و این جزو بدهی‌های مترو به اداره برق می‌شود ولی انتظار داریم دولت در این زمینه به مترو کمک کند.
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی بامداد جمعه گفت فکر نمی‌کند نیازی به اعزام نیرو به منطقه خاورمیانه وجود داشته باشد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس

بامداد روز جمعه، تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد…

پربیننده ترین اخبار
ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی بامداد جمعه گفت فکر نمی‌کند نیازی به اعزام نیرو به منطقه خاورمیانه وجود داشته باشد

 
X