سیمرغسیمرغ

نرخ پارک موتورسیکلت در محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 200 تومان، بیش از یک ساعت به ازای هر ساعت اضافی 250 تومان، بیش از چهار ساعت به ازای هر یک ساعت اضافی 800 تومان خواهد بود...


 
 

قیمت جدید پارک خودرو در نقاط مشخص شده شهر تهران، در شورای اسلامی شهر تهران تصویب و ابلاغ شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پایان جلسه غیرعلنی شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: پارک خودرو سواری و وانت بار در نقاط مشخص شده و در محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 600 تومان، بیش از یک ساعت به ازای هر ساعت اضافی 800 تومان و بیش از چهار ساعت به ازای هر یک ساعت اضافی 1600 تومان خواهد بود.

دانشجو افزود: قیمت پارک کامیونت و مینی بوس در محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 1200 تومان، بیش از یک ساعت به ازای هر ساعت اضافی 1600 تومان و بیش از 4 ساعت به ازای هر یک ساعت اضافی 3200 تومان است.

وی گفت: نرخ پارک موتورسیکلت در محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 200 تومان، بیش از یک ساعت به ازای هر ساعت اضافی 250 تومان، بیش از چهار ساعت به ازای هر یک ساعت اضافی 800 تومان خواهد بود.

سخنگوی شورای شهر افزود: نرخ پارک سواری و وانت بار در مناطق خارج محدوده طرح ترافیک تا یک ساعت 300 تومان، بیش از یک ساعت تا چهار ساعت هر ساعت اضافی 400 تومان است.

وی گفت : نرخ پارک کامیونت و مینی بوس نیز در این محدوده تا یک ساعت 700 تومان، بیش از یک ساعت تا چهار ساعت هر ساعت اضافی 100 تومان و برای موتورسیکلت تا یک ساعت 100 تومان، بیش از یک ساعت تا چهار ساعت هر ساعت اضافی 200 تومان است.

 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:iribnews.ir

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
جزئیات طرح ناسا برای سفر به ماه اعلام شدجزئیات طرح ناسا برای سفر به ماه اعلام شد

براساس طرح ناسا، فضانوردان ۲۰۲۴ میلادی به ماه می روند و در ۲۰۲۸ ساخت ایستگاه در ماه آغاز می شود

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X