معاون اداری و مالی دانشگاه تهران و عضو هیئت رئیسه این دانشگاه از کشف یک شبکه سازمان یافته اختلاس در دانشگاه تهران خبر داد و گفت: هم اکنون اعضای این شبکه شناسایی شده و اعضای کلیدی آن تحت نظارت هستند اما سایر جزئیات متعاقبا اعلام می شود.
 
مهر : معاون اداری و مالی دانشگاه تهران با بیان این خبر گفت: دانشگاه تهران به منظور ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از بروز فساد اداری و مالی از سال 89 در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، ستاد ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد در دانشگاه تهران را تشکیل داده است.

وی از حذف تمرکزهای غیر ضروری، شفاف سازی حیطه فعالیت ها و وظایف واحدهای سازمانی، ایجاد نظام های تشویقی مناسب برای کارکنان شایسته نظام اداری، بسترسازی فرهنگی لازم برای ارتقای سطح اخلاق و وجدان کاری کارکنان، بهبود پاسخگویی در مدیران و کارکنان و تفحص و ممیزی فعالیت های مالی و اداری دانشگاه را به عنوان عمده برنامه های این ستاد نام برد.

سید محمد مقیمی افزود: یکی از موفقیت های اخیر این ستاد کشف یک شبکه سازمان یافته اختلاس در یکی از بخش های دانشگاه تهران است که طی سالهای متمادی اقدام به اختلاس مالی می کرده است. هم اکنون اعضای این شبکه شناسایی شده اند و اعضای کلیدی آن تحت نظارت هستند.

 
 
سایر مطالب:
انتقام اینترنتی دانشجوی اخراجی از استادان دانشگاه
اقدام موهن یک عضو هیئت علمی سابق دانشگاه تربیت مدرس/ استاد اخراجی بود!
هشدار به اساتید دانشگاه آزاد حامی فتنه
دانشگاهی كه فارغ‌التحصيل بيكار ندارد
آزمونی که یک نفر قبولی هم نداشت!
 
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com