نخستين موسسه آموزش عالی الكترونيكی غيرانتفاعی كشور در چهار رشته كارشناسی ارشد مديريت دانشجو می پذيرد.
 

ایلنا : موسسه آموزش عالی مهرالبرز به عنوان نخستین موسسه آموزش عالی الكترونیكی غیرانتفاعی كشور در پنجمین سال تحصیلی فعالیت رسمی خود در رشته های مدیریت فناوری اطلاعات، MBA ، مدیریت صنعتی و مدیریت پروژه و ساخت از میان پذیرفته شدگان مجاز آزمون سراسری كارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 89-90 دانشجو می پذیرد.
این موسسه كه در سال 1384 توسط جمعی از مدیران باسابقه و اساتید صاحبنظر در حوزه آموزش الكترونیكی تاسیس شده است، با برخورداری از برترین اساتید متخصص دانشگاههای مادر تهران ( تهران، شریف،‌ علامه و .. ) و خارج از كشور و ایجاد امكان تحصیل همزمان با اشتغال براساس الگوی نوین آموزش الكترونیكی تاكنون بیش از 300 دانشجوی كارشناسی ارشد را از نیمسال دوم سال 1386 (‌آغاز پذیرش دانشجو ) جذب نموده و 20 دانشجو نیز از این موسسه فارغ التحصیل شده اند.
دسترسی به محتوای درسی و یادگیری در هر زمان و در هر مكان با صرف كمترین هزینه، بهره گیری از پرتال و زیرساخت فنی استاندارد و محتوای درسی به روز با کیفیت مطلوب علمی،‌ برگزاری كلاسهای الكترونیكی و تكمیلی حضوری و ارائه دروس توسط بیش از 50 استاد هیات علمی همكار از دانشگاههای بزرگ داخل و خارج از كشور از امتیازات مهم تحصیل در این موسسه به حساب می آید.
همچنین این موسسه علاوه بر ارائه دوره های فوق، ارائه دهنده و پشتیبان دوره های مقطع كارشناسی ارشد در دانشگاههای دولتی دیگر نیز می باشد،‌ جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس وب سایت این موسسه مراجعه کنند.


 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:ilna.ir