درب اصلی دانشكده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران‌مركز به دليل بدهی 500 ميليارد ريالی به شهرداری تهران با ايجاد بلوك‌های بتونی مسدود شد.

 

فارس: درب اصلی دانشكده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران‌مركز (مجتمع نیایش) به‌دلیل مشكلات مالی با شهرداری تهران از روز چهارشنبه 4 خرداد با ایجاد بلوك‌های بتونی مسدود شد.

هفته گذشته نیز شهرداری تهران با ایجاد موانعی در مقابل درب اصلی دانشكده فنی مهندسی تهران مركز قصد ممانعت از ورود دانشجویان و اساتید به این دانشگاه را داشت اما دانشجویان و اساتید از كنار این بلوك‌های عبور كرده و در دانشگاه حاضر شدند.

بر اساس این گزارش، از روز چهارشنبه 4 خرداد شهرداری با ایجاد بلوك‌های بتونی به صورت پیوسته در مقابل درب اصلی این دانشكده كاملاً از ورود و خروج دانشجویان جلوگیری كرد.

در داخل دانشكده مسئولان این دانشگاه با نصب پلاكاردی این‌گونه اعلام داشتند كه "دانشگاه آزاد به دلیل مشكلات كاربری با شهرداری باید500 میلیارد ریال به شهرداری هزینه پرداخت كند. "

در حال حاضر درب پاركینگ اساتید این دانشكده نیز توسط شهرداری و با ایجاد بلوك‌هایی مسدود شده است و دانشجویان و اساتید این دانشگاه توسط درب كوچكی كه وجود دارد به محوطه اصلی دانشگاه ورود پیدا می‌كنند.

یكی از مسئولان دانشگاه آزاد تهران‌مركز در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در خصوص بدهی دانشگاه آزاد به شهرداری گفت: شهرداری باید عوارض و مالیات دانشگاه را به صورت آموزشی حساب می‌كرد اما عوارض شهرداری این دانشگاه را به صورت موقعیت اداری محاسبه كرده است و به همین دلیل 500 میلیارد ریال به عنوان مالیات و عوارض برای دانشگاه آزاد تهران‌مركز منظور كرده‌اند.

 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com 

مطالب داغ دانشگاه:
بیشترین تقاضا برای خروج از 3 دانشگاه
انتقام اینترنتی دانشجوی اخراجی از استادان دانشگاه
نظر جاسبی درباره حجاب برخی دانشجويان
کشف شبکه اختلاس در دانشگاه تهران
تسهیلات برای انصرافی ‌های دانشگاه