علت آزاد نشدن 2 دانشجوی دانشگاه تهران چیست

معاون فرهنگی دانشگاه تهران، آزادی 39 دانشجوی بازداشتی از 41 دانشجو در تجمعات اخیر این دانشگاه را تایید کردند.

آزادی تمامی دانشجویان بازداشتی دانشگاه تهران

دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران، با تاکید بر اینکه 39 دانشجوی بازداشتی تجمعات اخیر این دانشگاه آزاد شدند، گفت: دانشجویان بازداشتی که به دلیل بازداشت امکان حضور در جلسه امتحان پایان ترم را نداشته‌اند، نگران غیبت خود نباشند.

دکتر مجید سرسنگی، با اعلام این مطلب، اظهار کرد: از 41 دانشجوی بازداشتی اتفاقات اخیر دانشگاه تهران تا دیروز 39 دانشجو آزاد شده‌اند و در جلسه‌ای که دیروز با سرپرست بازداشتگاه اوین داشتیم، پرونده دو دانشجوی در بازداشت نیز کامل شده و این دانشجویان امروز آزاد خواهند شد.

یکی از دلایلی که هنوز دو دانشجوی دانشگاه تهران در بازداشت هستند، این است که خانواده‌های آنها به دلایلی نتوانستند به منظور گذاشتن وثیقه به تهران مراجعه کنند که البته این مشکل رفع شده و دانشجویان امروز آزاد خواهند شد.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران، از تمهیدات این دانشگاه برای امتحان مجدد از دانشجویان بازداشتی در زمان امتحان خبر داد و گفت: معاونت آموزشی دانشگاه تهران تسهیلاتی را برای آن دسته از دانشجویانی که در تاریخ امتحان در بازداشت به سر می‌بردند، اندیشیده که بر اساس آن این دانشجویان در یک زمانی که اعلام خواهد شد، می‌توانند در جلسه امتحان حضور پیدا کنند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir