تاریخ توزیع كارت و برگزاری آزمون كارشناسی ارشد سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش ایسنا
، آزمون كارشناسی ارشد سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه طی روزهای 23، 24 و 25 اردیبهشت ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش،  450 هزار  نفر در این آزمون شركت كرده‌اند كه از این تعداد 43 درصد زن و 57 درصد مرد هستند.

این گزارش می‌افزاید: توزیع كارت این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت  WWW.azmoon.org  از ساعت 11 صبح روز دوشنبه  20  اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا یك ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت.

داوطلبان این آزمون می‌تواند با درج شماره پرونده‌ و كد رهگیری كه در هنگام ثبت‌نام دریافت نموده‌اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

در ادامه این گزارش آمده است: اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عكس وی در كارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشكلی در اطلاعات مندرج در كارت لازم است در خلال روزهای 20 الی 22 اردیبهشت ماه صبح‌ها از ساعت 8 الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش‌بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه‌ای كه روز یكشنبه 19 اردیبهشت ماه از طریق روزنامه‌ «آفرینش» منتشر و به طور همزمان در پایگاه اطلاع‌رسانی مركز آزمون به نشانی WWW.azmoon.net  قابل مشاهده است مراجعه نمایند.

 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:isna.ir