کانون فیلم دانشگاه شیراز در اقدام اخیر خود تحت عنوان فستیوال فیلم برادران کوئن در دانشگاه فیلم هایی که با اخلاق ایرانی و دانشجویی مغایر است پخش کرده است.فیلم...


فیلم "simple blood " که هفته گذشته در دانشگاه شیراز اکران عمومی شد موضوع خیانت زن به شوهرش را نشان می دهد.
این فیلم با داشتن صحنه های زننده و زیر نویسی نامربوط که الفاظ غیر اخلاقی داشت باعث شد تا دانشجویان دختر و پسری که برای دیدن فیلم آمده بودند با حالت شرم قبل از پایان فیلم سالن اکران را ترک کنند.
به نظر می آید کانون فیلم دانشگاه که زیر نظر "معاونت فرهنگی" دانشگاه فعالیت می کند تنها از جذابیت غیر اخلاقی فیلم ها برای جذب مخاطب استفاده می کند.
کانون فیلم دانشگاه شیراز تا کنون بارها این سناریو را روز های پنج شنبه و جمعه برای جذب نیرو و با توجه خط مشی سیاسی نزدیکش با جریان اصلاح طلبان تندرو پیش گرفته است.
قابل ذکر است عمده گردانندگان این کانون دانشجویان غیر رشته های مربوط به هنر و عمدتا رشته های فنی هستند.خط دهی خارج از دانشگاهی این کانون ها توسط یکی از فعالین 2 خردادی سابق در کانون فیلم در زمان ریاست سابق این دانشگاه است.
"
آ.ا.د" که از گر دانندگان این کانون و نیز مدیر مسئول نشریات افراطی چون "خرداد" بوده است، خارج از دانشگاه خط دهی پخش فیلم های هالیوودی و ضد ایرانی و ضد اخلاقی را برعهده دارد.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:seratnews.ir