مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور اعلام كرد كه مهلت ثبت نام مجدد و ويرايش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون دكتری نيمه متمركز از فردا، اول اسفندماه آغاز می شود.
 

جام جم آنلاين:حسین توكلی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: داوطلبانی كه به هر دلیل، موفق نشدند در مهلت مقرر قبلی، برای شركت در آزمون دكتری نیمه متمركز سال 1390 ثبت نام كنند از اول تا چهارم اسفندماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org تقاضانامه الكترونیكی ثبت نام را تكمیل كنند.

وی با بیان اینكه تعداد حوزه های برگزاری آزمون دكتری نیمه متمركز، افزایش یافته است، افزود: براساس تصمیم قبلی مسوولان آموزش عالی و سازمان سنجش، قرار بود آزمون دكتری نیمه متمركز در حوزه های امتحانی مراكز 9 استان كشور، برگزار شود كه با توجه به تعداد زیاد متقاضیان شركت در این آزمون، تصمیم براین شد كه آزمون دكتری در مراكز همه استان های كشور، برگزار شود.

توكلی خاطرنشان كرد: آن دسته از داوطلبانی كه برای شركت در آزمون دكتری سال 1390 ثبت نام كرده اند نیز می توانند در این مهلت با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش، مراجعه كرده و درصورت نیاز، محل استان حوزه امتحانی خود را تغییر دهند تا سازمان سنجش براساس درخواست های ارسالی، پیش بینی های لازم را برای برگزاری آزمون در هر استان، بعمل آورد.

در مرحله اول ثبت نام متقاضیان آزمون دكتری نیمه متمركز ، تعداد 127 هزار و 353 داوطلب با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش، تقاضانامه الكترونیكی ثبت نام این آزمون را تكمیل كردند.

 
 گردآوری:گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع:jamejamonline.ir