نماینده معاونت طرح و توسعه عمرانی دانشگاه پیام نور کشور گفت: برای نخستین بار در کشور از سال آینده دانشگاه پیام نور در ۱۶۰ رشته مقطع کارشناسی به صورت مجازی دانشجو می پذیرد.
به گزارش افکارنيوز به نقل از مهر: داریوش طاهری شامگاه شنبه در آیین آغاز ساخت مجموعه ورزشی فرهنگی دانشگاه پیام نور برازجان اظهار داشت: هم اکنون ۲۸۰ رشته محلی در ۹۳۳ واحد دانشگاهی پیام نور در کشور فعال است.

وی از اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای توسعه فیزیکی دانشگاه های پیام نور کشور در سال جاری خبر داد وافزود: اکنون یک میلیون متر مربع فضای فیزیکی در دانشگاه پیام نور ساخته ایم که تا انتهای امسال ۵۰۰ هزار مترمربع فضای دیگر به بهره برداری خواهد رسید.

طاهری توسعه مجتمع های فرهنگی شامل نمازخانه، کتابخانه و فضاهای فرهنگی را از مهمترین برنامه های توسعه فیزیکی دانشگاه پیام نورعنوان کرد و گفت: ۴۵ طرح عمرانی دانشگاه پیام نور به پیمانکار تحویل شده و در سال آینده هم عملیات ساخت ۸۰ سالن چند منظوره آغاز می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر نیز گفت: ۱۲ واحد دانشگاه پیام نور با ۲۱ هزار و ۱۹۰ دانشجو در ۱۳۰ رشته محل فعال هستند.

احمدی افزود: مجموعه ورزشی فرهنگی دانشگاه پیام نور برازجان در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۸۰ متر مربع و با یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار ساخته می شود.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/newsx
منبع:afkarnews.ir