دو پسرخاله شیطان‌صفت که زنان مسافر را به خلوتگاه سیاه خود می‌کشاندند، در تجسس‌های ویژه پلیس مشهد دستگیر شدند.
از چندی پیش مأموران پلیس با پرونده‌های سیاهی روبه‌رو شدند که در آن زورگیران خشن نه تنها از زنان دار و ندارشان را به سرقت می‌بردند بلکه آنان را هدف نیت شوم خود قرار می‌دادند. یکی از زنان جوان که وحشت‌زده بود، وقتی خود را به پلیس رساند، گفت: هنگام غروب و تاریک شدن هوا برای رفتن به خانه سوار پژو 405 زرد رنگی شدم که مرد دیگری در صندلی عقب نشسته بود. چند دقیقه‌ای از آغاز حرکت نگذشته بود که متوجه تغییر مسیر راننده شدم و همزمان راننده و مرد مسافر به سمت من حمله کردند. آنها سرم را به زیر صندلی‌ها فرو بردند و مرد مسافرنما با چاقویی تهدید کرد که در صورت فریاد مرا خواهد کشت.
 
زن جوان در ادامه گفت: در حالی که بشدت ترسیده بودم و گریه می‌کردم مدام التماس می‌کردم که دار و ندارم را بردارند و مرا رها کنند اما آن دو بی‌اعتنا به التماس‌هایم می‌خندیدند تا اینکه به خارج از شهر رفتیم و در آنجا مرا تسلیم خواسته‌شان کردند. وقتی کارآگاهان با افزایش این زورگیری‌های سیاه روبه‌رو شدند تیمی در جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تشکیل شد تا شیاطین پژوی زرد رنگ را شناسایی کنند.
 
با توجه به اینکه همه زنان در بیابان‌های حاشیه بزرگراه رها شده بودند پلیس آگاهی در نخستین اقدام به بررسی دوربین‌های مداربسته بزرگراه‌های حاشیه مشهد پرداخت و توانست مشخصات پلاک خودروی زردرنگ را پیدا و پس از اقدامات اطلاعاتی یکی از زورگیران را ساعت 9 شب دوشنبه 17 آذرماه سال جاری دستگیر کند.
 
«رضا» 25 ساله که در ابتدا ادعای بی‌گناهی می‌کرد وقتی در برابر زنان وحشت زده ایستاد چاره‌ای جز اعتراف ندید.
 
رضا که مسافری از فریمان است، گفت: حدود دو ماه پیش این نقشه به ذهنم رسید، در ابتدا خواستم به تنهایی به شکار زنان جوان بروم اما ترسیدم به همین خاطر از پسرخاله‌ام که همسن و سال هستیم خواستم مرا همراهی کند. او نیز از نقشه من استقبال کرد و در همه سرقت‌ها همراهم بود.
همین اعترافات کافی بود تا «علی» نیز در مخفیگاهش دستگیر شود.
 
علی که بشدت شوکه شده بود، گفت: هرگز فکر نمی‌کردم دستگیر شویم، رضا راننده خودرو بود و من نقش مسافر را بازی می‌کردم و در صندلی عقب می‌نشستم سپس با تهدید چاقو زنان را وادار به سکوت می‌کردم.
 
وی در ادامه افزود: در این زورگیری‌ها از قرص‌های ترامادول استفاده می‌کردیم تا نترسیم و جسارت داشته باشیم...
 
سرتیپ بهمن امیری‌مقدم فرمانده پلیس خراسان رضوی در این خصوص به شوک گفت: با شکایت سه زن جوان مبنی بر زورگیری و جرایم اخلاقی، دستگیری مجرمان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و پس از شناسایی و ردزنی دو مرد که پسرخاله یکدیگر بودند آنان در فریمان دستگیر شدند.
 
بنابر این گزارش، بازپرس سیدجواد حسینی با این فرضیه قوی که زنان زیادی در دام این دو پسرخاله شیطان‌صفت افتاده‌اند و از ترس آبرو به طرح شکایت نپرداخته‌اند از این زنان مسافر خواست با اطمینان از محرمانه ماندن سرنوشت‌شان به پلیس مشهد مراجعه کنند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com
منبع: روزنامه ایران

مطالب پیشنهادی:
تصادف دلخراش خودروی 206 در اتوبان آزادگان + تصاویر
قیمت های جدید اجاره مسکن در تهران
طلاق زن دوم بعد از آشتی با زن اول!!!
لباس اجباری داعش برای دانش آموزان!!!
زنی، همسایه اش را مثله کرد و پخت!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X