نیمه شب پنجشنبه 20 آذرماه مأموران پلیس بابلسر با تماس تلفنی زن جوانی در جریان ماجرای یک قتل قرار گرفتند.
دانش آموز 17 ساله هنگامی که خواست بنشیند ناگهان زیرپایش خالی شد؛ اتفاقی که حاصل یک شوخی بچگانه بود و اکنون این دانش آموز را برای مدتی از پشت میز مدرسه به بستر بیماری کشانده است.

 اتفاقی که در چشم بر هم زدنی رخ داد شوخی بچگانه ای بود. دختر نوجوان در یک لحظه خود را معلق در هوا دید. او دیگر کنترلی نداشت انگار جاذبه زمین چندین برابر شده بود. دختر دانش آموز فریادی کشید، صندلی نبود. او روی هوا چرخی زد و بعد در پلک بر هم زدنی دنیا روی سرش هوار شد. چشمانش سیاهی رفت درد تا کالبد استخوانش را فرا گرفت و...همکلاسی این دانش آموز 17 ساله نمی دانست که با اقدام بچگانه اش شرایطی را به وجود می آورد که دوست و همکلاسی اش تا مدتهای طولانی قادر به رفتن به مدرسه نخواهد بود.

 او از روی شیطنت برای لحظه ای خواست با دوستش شوخی کند. خیلی دفعات این شوخی را با دوستانش انجام داده بود. این بار اما چرخ روزگار سرنوشت را به نوعی دیگر برای معصومه رقم زده بود. وقتی صندلی از پشت سر او کنار گذاشته شد ناگهان زیر پایش خالی شد. دختر نوجوان با شدت به پشت سقوط کرد. گردنش به تیزی صندلی خورد. دانش آموز 17 ساله از درد فریادی کشید و دیگر چیزی نفهمید، وقتی به هوش آمد روی تخت بیمارستان بود. حادثه ساعت 9 صبح یک هفته قبل در هنرستان شهید سازگار بهشهر رخ داد. اولیای مدرسه به دنبال وقوع این حادثه به سرعت او را به بیمارستان منتقل کردند.

معصومه در این باره میگوید: در کلاس درس نشسته بودیم که معلم از در وارد شد. همه ما از روی صندلی هایمان به احترام معلم بلند شدیم. معلم اجازه نشستن داد. وقتی خواستم روی صندلی  بنشینم ناگهان احساس کردم زیر پایم خالی شده است تعادلم را از دست داده و با شدت به زمین سقوط کردم. گردنم به لبه صندلی برخورد کرد و درد زیادی داشتم.

بعد از اینکه در بیمارستان حالم بهتر شد شنیدم یکی از همکلاسی هایم وقتی قصد نشستن داشتم صندلی را از زیرم کشیده و باعث افتادن من شده است. وی افزود: سه روز در بیمارستان بستری بودم اما بعد از آن برای ادامه درمان به خانه آمدم. پزشکان گفته اند باید استراحت کنم، درد زیادی دارم، گردنم درد میکند. امکان حرکت راحت از من سلب شده است. پزشکان مقداری دارو داده اند. بخشی از هزینه درمان را آموزش و پرورش متقبل شد اما از این پس دیگر هزینه ها شامل بیمه مدرسه نمیشود. با وجود اینکه پدرم فوت کرده و مادرم بیکار است مجبوریم به طریقی هزینه درمان را خودمان تقبل کنیم.

مادر این دانش آموز در این باره گفت: متأسفانه یک شوخی نابجا صدمه ای را به دخترم وارد کرد که معلوم نیست در آینده چه عواقبی را برای وی به همراه خواهد داشت. رئیس اداره آموزش و پرورش بهشهر با اظهار تأسف شدید از بروز این حادثه وعده داد علاوه بر بررسی سریع وقوع این حادثه، حمایت لازم را از دانش آموز صدمه دیده انجام دهد. دانش آموز آسیب دیده با گذشت چند روز از حادثه هنوز سلامتی خود را بازنیافته است و دوران درمان را سپری میکند. پزشکان معالج این دانش آموز اعلام کرده اند این حادثه می توانست به قطعی نخاع و حتی مرگ بینجامد.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com
منبع: روزنامه ایران

مطالب پیشنهادی:
اسفندیار رحیم مشایی از خود گذشتگی کرد و از سیاست کنار کشید!
هدیه عجیب عربستان به آمریکا!
تجمع پرستاران مقابل نهاد ریاست جمهوری!
کتاب داعش برای تعامل با اسرای زن+ عکس
وارد شدن کامیون به فروشگاه های میدان هفت تیر

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X