ملکی گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که تصادف میان یک دستگاه سواری پژو 206 و پراید رخ داده و سواری پژو در هنگام حرکت به شدت با پراید برخورد کرده است.
 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادفات مرگبار میان یک دستگاه سواری پراید با پژو 206 خبر داد. سیدجلال ملکی در این باره گفت: به دنبال اعلام یک مورد حادثه رانندگی در ساعت 9:58 صبح امروز در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت نرسیده به پل کن، ستاد فرماندهی آتش‌نشانان را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که تصادف میان یک دستگاه سواری پژو 206 و پراید رخ داده و سواری پژو در هنگام حرکت به شدت با پراید برخورد کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حادثه موجب محبوس شدن راننده و سرنشین سواری پراید که دو خانم بودند، شد، گفت: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص و قطع برق خودرو، اقدام به ایمن‌سازی محل کرده و بعد از برش کابین این دو زن را خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که آنان بعد از بررسی علائم حیاتی، مرگ یکی از آنان را به علت شدت جراحات وارده تایید و اعلام کردند.

ملکی افزود: راننده 206 و دیگر سرنشین پراید نیز برای انتقال به مراکز درمانی در اختیار مراکز اورژانس قرار گرفتند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام خواهد شد، اظهار کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل، در ساعت 10:35 به عملیات خود خاتمه دادند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

مطالب پیشنهادی:
سانحه رانندگی برای همراهان وزیر بهداشت!
کاهش نرخ دخترزایی در کشور
نان ارزان شد!!
حاشیه های حضور شریعتمداری در دانشگاه + عکس
نوزادی که یک جنین در شکم داشت!!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X