حکم قصاص مرد شیطان‌صفتی که پس از آزار و اذیت پسربچه ۹ ساله او را به طرز وحشتناکی به قتل رسانده بود از سوی دیوانعالی کشور تأیید شد.
 شامگاه هفتم آبان امسال همزمان با ناپدید شدن پسر 9ساله‌ای به نام محمدرضا در شهرستان مهریز استان یزد، تحقیقات پلیس برای یافتن او شروع شد. آن شب قرار بود محمدرضا به همراه پدر و مادرش برای شركت در مراسم عزاداری راهی حسینیه شوند اما پسربچه 9ساله كه نمی‌خواست منتظر پدر و مادرش باشد تصمیم گرفت جلوتر از آنها به حسینیه برود.

در بین راه اما مرد موتورسواری سد راهش شد و با گفتن این جمله كه راهشان یكی است، او را سوار موتور كرد. مرد شیطان صفت سپس مدعی شد كه در حوض خانه‌شان تعداد زیادی ماهی قرمز دارد و اگر محمدرضا بخواهد، می‌تواند تعدادی از آنها را به او بدهد. پسربچه قبول كرد و همراه مرد راهی خانه آنها شد.

لحظاتی بعد وقتی پسربچه بی‌گناه پی به انگیزه مرد شیطان‌صفت‌ برد، راهی برای فرار پیدا نكرد و درنهایت، مرد جنایتكار پس از اجرای نقشه شومش برای اینكه بعدا از سوی پسربچه شناسایی نشود، او را با ضربه چاقو به قتل رساند. وی سپس جسد محمدرضا را در یك گونی انداخت و آن را در محلی خلوت رها كرد.

چند ساعت بعد از جنایت، مأموران پلیس توانستند با اطلاعات به‌دست‌آمده از سوی كسانی كه محمدرضا را سوار موتور مرد جنایتكار دیده بودند، این مرد را شناسایی كنند. آنها در خانه متهم لباس‌های خون‌آلود پسربچه را پیدا كردند و در‌نهایت مرد جنایتكار به قتل محمدرضا اعتراف كرد. با پیدا شدن جسد مقتول، جلسه محاكمه متهم در دادگاه كیفری استان یزد برگزار شد و خانواده داغدار محمدرضا برای متهم درخواست قصاص كردند. با صدور حكم قصاص، پرونده به دیوانعالی كشور فرستاده شد كه به گفته محمدرضا حبیبی، رئیس‌كل دادگستری استان یزد، این حكم از سوی دیوان تأیید شده و به‌زودی اجرا خواهد شد.
 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: hamshahrionline.ir

مطالب پیشنهادی:
آتش سوزی پاساژ طلا در میدان آرژانتین
نامه روحانی به رهبری درباره برداشت 1/4 میلیارد دلاری
عکسی از اوباما در تعطیلات کریسمس
ممنوعیت فروش سهام پدیده شاندیز
سن ازدواج در ایران به چند رسیده است؟
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X