بنا بر حساسیت موضوع به دستور رئیس کلانتری 117 جوادیه تیمی از عوامل تجسس و اطلاعات کلانتری تشکیل و در محل قرار حاضر شدند.
 پسر جوانی که یک تبعه افغان را برای اخاذی 2 میلیون تومانی خود گروگان گرفته بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. ساعت 18 ، یکم بهمن ماه فردی به هویت "اکبر" از اتباع افغان به کلانتری 117 جوادیه مراجعه و به ماموران اظهار داشت: فرد ناشناسی با من تماس گرفت و گفت، برادرت که به تازگی وارد ایران شده است، توسط ما به گروگان گرفته شده و برای آزادی آن باید مبلغ 2 میلیون بپردازید و مقرر شد در انتهای اتوبان نواب پول را برای آزادی برادرم پرداخت کنم.
 
بنا بر حساسیت موضوع به دستور رئیس کلانتری 117 جوادیه تیمی از عوامل تجسس و اطلاعات کلانتری تشکیل و در محل قرار حاضر شدند.
 
در آنجا پس از دقایقی فردی به هویت «مهران» 23 ساله که جهت دریافت وجه نقد مراجعه کرده بود دستگیر و جهت بررسی موضوع به کلانتری منتقل شد.
 
«مهران» که تنهایی اقدام به گروگانگیری کرده بود، پس از آنکه خود را در چنگال قانون اسیر دید، آدرس مخفیگاه خود را به پلیس داد و ماموران توانستند، فرد گروگان گرفته شده را آزاد کنند.  
 
سرهنگ احمد صالحی رئیس کلانتری 117 جوادیه درباره این خبر گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم جهت تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir

 مطالب پیشنهادی:
آتش سوزی در ساختمان 3 طبقه و نجات 6 نفر
توافق ها درباره فیلترینگ شبکه های اجتماعی موبایلی
واکنش ها به نطق علی مطهری/دست چپش زخمی شد!
این بار داعش پاها را قطع می کند(18+)
پیام ویدئویی گروه تروریستی داعش خطاب به آمریکا!
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X