به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت اجتماعی ناجا استان، سردار حسین رحیمی در این باره اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با اقدامات تخصصی و پشتیبانی‌های فنی از فعالیت باند قاچاقچیان مواد مخدر که با استفاده از دو دستگاه خودروی اقدام به حمل و جا‌به جایی مواد مخدر در سطح گسترده می‌کردند، با خبر شدند.

وی افزود: پس از شناسایی دقیق محل تردد خودرو پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر توسط ماموران، بلافاصله تیم‌های عملیاتی پلیس وارد عمل شده و به خودروی حامل مواد مخدر دستور ایست داده که راننده بدون توجه به دستور پلیس و با تیراندازی قصد فرار داشته که با اقدام به موقع ماموران، خودرو متوقف و در بازرسی دقیق از این خودرو ۲۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی را دستگیر شد.

این مقام مسئول انتظامی بیان کرد: در ادامه این عملیات پس از شناسائی محل دپو مواد مخدر با هماهنگی مرجع قضایی و با اعزام یگان‌های عملیاتی، محل مورد نظر محاصره و در بازرسی دقیق از این مکان، مقدار ۷۸۲ کیلوگرم تریاک، ۶۰ کیلوگرم حشیش، یک قبضه سلاح غیرمجاز و مهمات مربوطه کشف و ضمن توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا از سوداگران مرگ، تعداد چهار قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

سردار رحیمی با اشاره به اجرای یک عملیات موفق پلیسی در شهرستان زاهدان افزود: در این عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با توجه به دریافت گزارشاتی در خصوص فعالیت یک باند توزیع کننده مواد مخدر در زاهدان، اقدامات تخصصی و شناسائی محل تردد اعضای این باند را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: شب گذشته پس از حدود یک ماه اقدامات تخصصی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اعضای این باند را که با استفاده از دو دستگاه خودروی تویوتا وانت و دو دستگاه سواری پژو در محور زاهدان ـ بم در حال جا‌به‌جایی مواد مخدر بودند را شناسائی و در اقدامی غافلگیرانه و استفاده از موانع فیزیکی این خودروها را توقیف کرده و ضمن دستگیری ۴ قاچاقچی، مقدار ۶۹۱ کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط کردند.

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مادر شیرمحمدعلی: نگذارید خون فرزندم پایمال شود مادر شیرمحمدعلی: نگذارید خون فرزندم پایمال شود

وکیل خانواده علیرضا شیرمحمدعلی تأکید کرد: مادر موکلم از رئیس جدید قوه قضائیه درخواست دارد تا نگذارد خون فرزندش پایمال شود

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X