به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت اجتماعی مرزبانی سیستان و ببلوچستان، سرهنگ براتعلی میرشكاری در این باره اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر به داخل كشور با خبر شدند.

وی افزود: مرزداران گروهان مرزی مكسوخته بلافاصله راه های احتمالی عبور قاچاقچیان را در كنترل خود درآورده و با هوشیاری كامل و با اجرای كمین در منطقه، مانع ورود محموله مواد مخدر به داخل كشور شدند.

میرشکاری اضافه كرد: قاچاقچیان كه توان مقابله با مرزداران را در خود نمی‌دیدند، بلافاصله پس از روبرو شدن با مرزداران با بر جای گذاشتن محموله خود و استفاده از تاریكی شب به سمت نخلستان‌های منطقه متواری شدند.

فرمانده هنگ مرزی سراوان، ضمن تشكر از همكاری خوب مرزنشینان در مبارزه با این بلای خانمان سوز، اظهار داشت: مأموران در پاكسازی كامل منطقه ۲۱۲ كیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاك را كشف کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان نیز امروز از کشف بیش از یک تن و ۷۳۹ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۹ قاچاقچی طی دو درگیری مسلحانه در این استان خبر داد.

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ناجا: بی‌حجابی از خارجِ مرزها هدایت می‌شود ناجا: بی‌حجابی از خارجِ مرزها هدایت می‌شود

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برخورد با بی‌حجابی چه در خودرو و چه در معابر عمومی، تاکید کرد: طرح ناظر محدود به خودرو نیست

 
X