به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسين نجفي ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پاکسازی محله های خرم آباد از وجود معتادان پرخطر، خرده فروشان مواد مخدر و عاملان فروش محصولات ضد فرهنگی، عوامل انتظامي اين شهرستان با استفاده از يگان هاي انتظامي و عملياتي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را در سطح شهر به مرحله اجرا گذاشتند.

وي افزود : در اين طرح ضمن برقراري نظم و آرامش و کسب رضايت مردم، تعداد ۹۹ نفر از افراد معتاد پر خطر دستگير، مقادير قابل توجهي مواد مخدر و ... نيز كشف و ضبط شد.

اين مقام انتظامي اظهار داشت: در اين طرح تعداد ۱۱۶ دستگاه خودرو و موتورسيکلت متخلف و پلاک مخدوش که با حرکات نمايشی، باعث بی نظمی و رعب و وحشت در سطح معابر عمومي شهر شدند، توقيف و جهت سير مراحل قانوني به پارکينگ انتقال يافتند.

دستگيري ۱۸ سارق و کشف ۵۱ فقره انواع سرقت در خرم آباد

فرمانده انتظامي خرم آباد همچنین از دستگيری ۱۸ سارق و کشف ۵۱ فقره انواع سرقت طی ۷ روز گذشته در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ نجفی در تشريح اين خبر گفت: با اجرای طرح مبارزه با سرقت، مأموران انتظامی اين شهرستان با کارهای اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی طی هفت روز گذشته در چندين عمليات منسجم ۱۸ سارق را در خرم آباد شناسايی و دستگير کردند.

وي افزود: دربازجويی هاي به عمل آمده، سارقان به ۵۱ فقره انواع سرقت ازجمله، منزل، خودرو، لوازم و محتويات داخل خودرو، اماکن خصوصی، کش روزنی و... اعتراف کردند و مقادير قابل توجهي اموال مسروقه نيز از آنان کشف و ضبط شد.

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X