سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: این حادثه ساعت ۱۶:۴۹ دیروز به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله ماموران سه ایستگاه آتش‌نشانی با تجهیزات امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: انفجار در طبقه آخر یک ساختمان پنج طبقه روی داده بود که بر اثر این حادثه خسارت زیادی به این واحد مسکونی وارد شده و بسیاری از اسباب و لوازم داخل خانه دچار شعله‌های حریق شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام اینکه کارشناسان مشغول بررسی علت وقوع این حادثه هستند، افزود: علت این انفجار و وقوع آتش‌سوزی بعد از، نشت گاز از سیستم گازرسانی واحد مسکونی و استارت خودکار یخچال فریزر بود. با این حال کارشناسان علت‌یاب سازمان مشغول بررسی عمدی یا سهوی بودن نشت گاز در ساختمان هستند.

ملکی تصریح کرد: در جریان وقوع این حادثه یک زن ۲۵ ساله که در زمان وقوع انفجار در داخل یکی از اتاق‌ها حضور داشت، دچار سوختگی و شکستگی در ناحیه سر و دست شد که توسط عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه، به بیمارستان منتقل شد. همچنین آتش‌نشانان در ساعت ۱۸:۱۲ عصر دیروز با ایمن‌سازی محل حادثه، به عملیات خود خاتمه دادند.

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد

یک شرکت امنیتی مدعی شده که هک کردن و نفوذ به تمامی آیفون ها و آی پدهایی که از سیستم عامل آی او اس ۱۲.۳ به قبل استفاده می کنند، ممکن است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X