به گزارش خبر گزاری مهر ، بعد از ظهر ۲۸ خرداد ماه وقوع یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل از طریق بیمارستان تهرانپارس به کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس اعلام شد .

شناسایی و دستگیری قاتل

با حضور مأموران کلانتری در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول جوانی ۲۰ ساله بنام "محمد" است که بنابر اظهارات پسرعمو و یکی از برادرانش ، با برادر بزرگتر خود بنام عارف ( ۲۴ ساله ) درگیر شده که طی آن مورد اصابت یک ضربه چاقو از ناحیه پهلوی چپ قرار گرفته و در ادامه توسط این دو نفر ( پسرعمو و برادرش ) به بیمارستان منتقل و با وجود انجام اقدامات درمانی فوت نموده است .

با شناسایی محل سکونت قاتل و مقتول در خیابان احسان ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که عارف پس از درگیری با برادر کوچکتر و اطلاع از مرگ وی ، متواری شده است ؛ بلافاصله ارائه مشاوره از سوی مأموران به خانواده دو برادر ( قاتل و مقتول ) انجام و از آنها درخواست شد تا نسبت به معرفی عارف به پلیس با آنها همکاری کنند ؛ سرانجام ۲۸ خرداد ماه عارف با حضور در کلانتری ۱۴۴ تهرانپارس حاضرشد و با اعتراف به قتل برادرش خودش را تسلیم ماموران کرد .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی ، متهم بهمراه پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اعتراف به قتل برادر

متهم «عارف» (۲۴ ساله) پس از حضور در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در خصوص انگیزه جنایت و قتل برادرش به کارآگاهان گفت : تازه به خانه آمده بودم که متوجه درگیری مادرم با برادر کوچکم شدم ؛ از این موضوع بسیار عصبانی شده و از محمد خواستم تا برای صحبت کردن ، از خانه بیرون برویم ؛ قصد صحبت با محمد را داشتم اما او با من ابتدا درگیری لفظی پیدا کرد و در ادامه ، مشاجره ما به درگیری فیزیکی کشیده شد . در یک لحظه کنترل خود را از دست دادم و با چاقویی که همراه داشتم ، ضربه ای به محمد زدم و او بر روی زمین افتاد . بچه های محل که متوجه موضوع شده بودند ، بلافاصله در محل جمع شده و در همان موقع پسرعمو و برادرم نیز به محل رسیدند ؛ از آنها خواستم تا هرچه سریع تر محمد را به بیمارستان منتقل و خودم نیز در حالیکه از این حادثه بهت زده و گیج شده بودم ، به صورت بی هدف شروع به پرسه زنی در خیابان ها کردم تا اینکه در تماس تلفنی با برادر دیگرم ، متوجه شدم که برادر کوچکترم توسط من به قتل رسیده است .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر به خبر نگار مهرگفت : با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X