سردار «کامرانی صالح» در گفتگو با خبر نگار مهر، با اعلام این خبر گفت : مدتی پیش فردی به نام «آرش» با حضور در پلیس آگاهی از شخصی به نام «میلاد» که از پزشکان متخصص بوده و با تغییر شغل به ساخت و ساز ساختمان و انبوه سازی روی آورده بود به خاطر کلاهبرداری یک میلیارد و پانصد میلیون تومانی اعلام شکایت کرد.

وی گفت : بلافاصله رسیدگی به موضوع و دستگیری فرد کلاهبردار در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت اما از آنجا ئیکه فرد کلاهبردار از شکایت شاکی مطلع شده بود متواری و به مدت چندین سال کاملاً مخفیانه و با تغییر چهره و انتخاب اسامی متفاوت از دید ماموران پنهان مانده بود.

سردار کامرانی صالح افزود : شناسایی و دستگیری متهم به خاطر اینکه مجهول المکان بود و به صورت مستمر در حال تغییر مخفیگاه خود بود به راحتی میسر نبود تا اینکه با پیگیری های مداوم و انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی و پشتکار کارآگاهان پلیس آگاهی سرانجام سرنخ هایی از حضور متهم متواری در شهرستان کرج به دست آمد.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت : با شناسایی مخفیگاه متهم در شهرستان کرج محل اختفای نامبرده به مدت چندین شبانه روز تحت کنترل نامحسوس ماموران قرار گرفت تا اینکه در مورخه ۱۷ خردادماه در حالی که متهم متواری قصد ورود به مخفیگاه خود را داشت طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی گفت : متهم دستگیر شده که در حین دستگیری کاملاً غافلگیر شده بود برای رهایی از چنگال قانون با پیشنهادهای مختلف قصد تطمیع ماموران وظیفه شناس را داشت که با برخورد قاطع و قانونی ماموران مواجه شد.

سردار کامرانی صالح ادامه داد: به محض دستگیری متهم و اطلاع رسانی از طریق مراجع قضائی و قانونی ، حدود ۱۰۰ نفر دیگر که توسط متهم مورد کلاهبرداری میلیاردی قرار گرفته بودند در پلیس آگاهی حضور پیدا کرده و از نامبرده اعلام شکایت کردند.دستگیری این کلاهبردار حرفه ای که با اغفال و استفاده از شگردهای مختلف از ۱۰۰ نفر از شهروندان کلاهبرداری میلیاردی کرده بود رضایت شهروندان بویژه مالباختگان را به همراه داشت.

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X