سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار مهر،افزود: در ساعت ۱:۲۲ بامداد امروز حادثه آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی واقع در بلوار فردوس غربی خیابان بهار جنوبی به سامانه ۱۲۵اعلام و ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به این محل اعزام شدند.

وی گفت: با حضور آتش نشانان مشاهده می شود در یک واحد ۸۰ متری طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه آتش سوزی اتفاق افتاده و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.

ملکی افزود: بر اثر این آتش سوزی تعدادی از ساکنان این ساختمان ۲۰ واحدی در راهروها، راه پله ها و منازل محبوس شده بودند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، تخلیه دود و ایمن سازی محل ۵۰ نفر از ساکنان این ساختمان که در شرایط ناایمن قرار داشتند را نجات دادند.

وی گفت: دراین عملیات یک نفر از ماموران آتش نشانی دچار مصدومیت شد که برای ادامه مراحل درمانی وی در اختیارعوامل اورژانس قرار گرفت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: در ساعت ۳:۱۲ بامداد برای بررسی علت وقوع این حادثه محل در اختیار کارشناسان سازمان آتش نشانی قرار گرفت.

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
مدیرعامل سابق بانک سرمایه: فعالیتم بدون ربا بود مدیرعامل سابق بانک سرمایه: فعالیتم بدون ربا بود

مدیرعامل پیشین بانک سرمایه که به عنوان یکی از متهمان این پرونده در حال محاکمه است می‌گوید که تمام فعالیتش در زمان هیئت مدیره وقت، در چارچوب بانکداری بدون ربا بوده است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X