به گزارش خبرگزاری مهر،سردار «حسین رحیمی» با اعلام این خبر گفت:در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح قصد جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در دهانه « آب انار» و اطراف روستای«اسکان» در شهرستان سراوان را دارند، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان با همکاری نیروی سپاه پاسداران روز گذشته به منطقه اعزام شدند و بررسی موضوع را به طور گسترده آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در ادامه با شناسایی محل تردد سوداگران مرگ، منطقه مورد نظر تحت پوشش قرار گرفت و به محض دیدن قاچاقچیان، درگیری مسلحانه آغاز شد.

سردار رحیمی گفت : در دو عملیات جداگانه و درگیری مسلحانه ضربات شدیدی به قاچاقچیان مسلح وارد و در پاکسازی از محل درگیری ،۸۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در این درگیری یک دستگاه خودرو تویوتا، سه دستگاه موتورسیکلت و یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات نیز از قاچاقچیان به دست آمد.

سردار رحیمی در ادامه با اشاره به انجام یک عملیات موفق پلیسی دیگر در محور «زاهدان- بم» گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام دو ماه کار اطلاعاتی و دریافت خبری مبنی بر جابجایی مقادیری مواد مخدر توسط یکی از قاچاقچیان معروف منطقه بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: چند تیم از ماموران زبده و مجرب به محور «زاهدان- بم» اعزام شدند و با زیر نظر گرفتن مسیر تردد قاچاقچیان در محور زاهدان به نصرت آباد دو دستگاه خودرو آنان را شناسایی و در یک تعقیب و گریز این خودروها را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت : در بازرسی از خودرو قاچاقچیان ، ۳۲۵ کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی نیز دستگیر شد.

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X