27 مرداد ماه سال جاری مأموران کلانتری قلهک در جریان مرگ مشکوک پسربچه 7 ماهه‌ای به نام امیرعباس در بیمارستان کودکان قرار گرفتند.

مقصر مرگ کودک 7 ماهه در شیرخوارگاه آمنه

27 مرداد ماه سال جاری مأموران کلانتری قلهک در جریان مرگ مشکوک پسربچه 7 ماهه‌ای به نام امیرعباس در بیمارستان کودکان قرار گرفتند. مأموران در تحقیقات ابتدایی دریافتند این کودک سه روز پیش توسط زوج جوانی به بیمارستان انتقال یافته و خانواده کودک متواری شده‌اند.در حالی که تحقیقات برای ردگیری این زوج ادامه داشت مأموران دریافتند کودک 7 ماهه در زمان حادثه در شیرخوارگاه بوده است.

با این سرنخ مسئولان شیرخوارگاه برای توضیح احضار شدند و در این تحقیقات مشخص شد پسربچه در بازی خشن کودک 4 ساله دیگری با وارد شدن ضربه به سرش دچار حادثه شده است و خانواده کودک نیز به علت اعتیاد توانایی نگهداری از کودک را نداشته و فرزند آنها با دستور قانونی به شیرخوارگاه منتقل شده است.

تحقیقات این پرونده تا دو ماه پس از حادثه ادامه داشت و در این مرحله با دستور ایلخانی از شعبه 8 دادسرای جنایی پرونده برای تعیین سهم قصور شیرخوارگاه و بهزیستی در اختیار کارشناسان رسمی دادگستری قرار گرفت.بررسی‌های کارشناسی پس از 2 ماه به پایان رسید و بهزیستی شمیرانات به علت تجهیزنکردن نیروی انسانی شیرخوارگاه آمنه مقصر شناخته شد.

 

منبع: روزنامه ایران

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X