شناسایی عاملان قتل پیرزنی که در منزلش با روسری خفه شده بود در دستور کار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.

قتل مبهم پیرزن تهرانپارسی با روسری

شناسایی عاملان قتل پیرزنی که در منزلش با روسری خفه شده بود در دستور کار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.در پی تماس روز دوشنبه همسایه پیرزن 72 ساله با مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر پیدا شدن پیکر بی جان پیرزن در خانه اش، بررسی این موضوع به کلانتری 126 تهرانپارس محول شد.پس از حضور ماموران اورژانس و پزشکی قانونی بالای سر جسد مشخص شد این پیرزن به وسیله روسری که خودش سر کرده بود خفه شده است.

همسایه پیرزنی تنها در تماس با پلیس 110 و اعلام مرگ مشکوک او گفت: این پیرزن هرماه خرجی خود را از پسرش دریافت می کرد و تا جایی که می توانست به همسایه ها کمک می کرد.

این خانم همسایه افزود، این پیرزن را به مدت هفت سال می شناسد و می‌داند که هیچ وقت در 30 سال گذشته در خانه‌اش را نبسته است و روز وقوع حادثه هنگام شنیدن صدای بلند به هم خوردن در، به منزل او وارد و با جسد او روبرو شد.

این پرونده پس از انجام تحقیقات محلی توسط ماموران نیروی انتظامی، به دستور ایلخانی بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر و شناسایی متهمان در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.

 

منبع: فارس

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
دزدیده شدن مرموز یک نوزاد در بیمارستان دزدیده شدن مرموز یک نوزاد در بیمارستان

نخستین ساعات بامداد چهارشنبه 14 خرداد نوزاد پسری در یکی از بیمارستان‌های غرب استان تهران به دنیا آمد. پس از انجام مراحل مقدماتی، نوزاد به بخش نوزادان و مادرش نیز به اتاقی چهار تخته منتقل شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X