اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران جزئیات حادثه ریزش دیوار بیمارستان مسیح دانشوری را تشریح کرد.

ریزش دیوار بیمارستان مسیح دانشوری جان یک نفر را گرفت

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ما درباره حادثه ریزش دیوار مجاور بیمارستان مسیح دانشوری اظهار داشت: توده خاکی که کنار این دیوار قرار داشت به‌علت نفوذ آب ناشی از بارندگی یا شکستگی لوله دچار افزایش فشار و  در نهایت باعث ریزش دیوار شد. وی ادامه داد: چند دستگاه خودرو از جمله پراید، پژو206 و ال90 در پی این حادثه زیر خاک مدفون شدند؛ بعد از رسیدن مأموران آتش‌نشانی و کنار زدن توده‌های خاک از روی خودروها مشخص شد راننده یکی از آن خودروها درون خودرو محبوس شده است.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تصریح کرد: با تحویل این شخص به عوامل اورژانس مشخص شد متأسفانه وی جان خود را از دست داده است. نیروهای آتش‌نشانی اعلام کردند همه خودروهای مدفون شده از زیر خاک خارج شده و خوشبختانه فرد دیگری در این حادثه مصدوم نشده است.

شاکری گفت: مسئولان بیمارستان اعلام کردند این دیوار متعلق به بیمارستان نبوده در حالی که عوامل آتش‌نشانی معتقد هستند این دیوار، دیوار جداکننده بیمارستان بوده است.

divarbimarestan.jpg

ریزش دیوار بیمارستان مسیح دانشوری

 

منبع: تسنیم

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان ماجرای قتل دو زن جوان در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان با تائید قتل ۲ زن جوان در روستای تنگه یک این شهرستان گفت: قاتل توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر شد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X