news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

ماجرای آزار جنسی سرایدار مدرسه دخترانه به دختر دانش آموز را در ادامه بخوانید.

آزار جنسی سرایدار مدرسه دخترانه به دختر دانش آموز

تصاویری در شبکه های مجازی منتشر شده است که حاکی از حمله اهالی یک روستا به مدرسه دخترانه را دارد که در خبرهای مربوط به آن نوشته شده که خانواده های دانش آموزان به یک مدرسه دخترانه حمله کرده اند به دلیل اینکه سرایدار این مدرسه به یکی از دانش اموز کلاس ششم تجاوز نموده است. این اتفاق در یک مدرسه دخترانه در روستای اسلام آباد شهرستان ارومیه رخ داده و مردم روستا به مدرسه یورش برده و با معلمین و مسئولان مدرسه درگیر شده اند.در تصاویر منتشر شده وضعیت درگیری شدید به نظر میرسد چرا که یک خودرو واژگونی شده دیده میشود که مردم در حال شکستن شیشه های آن هستند.

seraydar.jpg

به لطف ظهور شبکه های اجتماعی هر اتفاقی در جای جای ایران و حتی در دور افتاده ترین روستاها رخ دهد به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود و مسئولان را از این اتفاق باخبر میکنند.

علاوه بر این تصویر یک ویدئوی ۲ دقیقه ای از یک فروشگاه زنجیره ای در کانال های تلگرامی منتشر شد و یک دختر بچه در حال قدم زدن درون فروشگاه بود که یک پیرمرد او را به پشت قفسه های فروشگاه کشاند و سپس شروع به لمس قسمت های تناسلی او کرد که البته با مشخص بودن چهره این پیرمرد به زودی توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر خواهد شد.

خبرهای کودک آزاری نسبت به خبرها و حوادث دیگر بیشتر در شبکه های اجتماعی منتشر میشوند و خانواده ها باید بیشتر از فرزندان خود مراقبت نمایند و از همه مهمتر اموزش های لازم و مهم را به کودکان خود درباره حفاظت از خود در هنگام آزار جنسی ارائه کنند که کودکان در موقع این چنینی شروع به داد و فریاد کنند و دیگران را با خبر کنند.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: مجله مراحم

 

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
انتشار کتاب خاطرات دختر اول استیو جابز، پدری که زندگی دخترش را جهنم کرد
این کتاب خواننده را وامی‌دارد تا با این مسأله کلنجار برود که جابز نه صرفاً یک شبه انسان، بلکه یک‌جور هیولا بوده است. گزاف نیست که بگوییم با خواندن این کتاب دیگر هرگز چنین فکری دربارۀ او نمی‌کنید

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X