جانشین یگان انتظامی مترو از دستگیری سارق تحت پوشش دستفروش در ایستگاه‌های مترو خبر داد.

دستگیری دستفروش در ایستگاه مترو امام خمینی(ره) 

سرهنگ موسی عباسی جانشین یگان انتظامی مترو، از دستگیری سارق تحت پوشش دستفروش در ایستگاه‌های مترو خبر داد. 

سرهنگ موسی عباسی در باره جزییات این دستگیری گفت: تعدادی از مسافران مترو از وقوع سرقت جیب‌بری در واگن قسمت خانم‌ها به دفاتر پلیس، شکایت و اظهار داشتند که داخل واگن قطار یا هنگام سوار شدن، اموال آنان اعم از موبایل، وجه نقد و غیره به سرقت رفته است. با اعلام شکایت از سوی شهروندان، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تیم تخصصی این یگان، شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

در تحقیقات میدانی صورت گرفته، بدست آمد که فردی تحت پوشش دستفروش، رفتارهای مشکوکی دارد و احتمال اینکه وی اقدام به سرقت کند قابل پیش بینی است. شناسایی سارق، وارد مرحله بعدی شد و آموزش‌های لازم به گشت‌های انتظامی در خصوص سرقت تحت پوشش دستفروش ارائه شد.

ماموران انتظامی در مراقبت های ویژه مشاهده کردند که دستفروشی در ایستگاه مترو امام خمینی(ره) وارد ازدحام جمعیت شده و بدون اینکه وارد واگن شود، مجددا به عقب باز می گردد.

وی با اشاره به اینکه ماموران خانم، متهم را تحت نظر گرفتند و وی را که سعی می کرد از جیب یکی از مسافران، موبایلش را سرقت کند دستگیرکردند، ادامه داد: متهم برای تحقیقات بیشتر به ایستگاه پلیس منتقل و موبایل مسروقه توسط مالباخته شناسایی و طی صورتجلسه ای به وی پس داده شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه متهم از سارقان حرفه ای و دارای سابقه کیفری است، اظهار داشت: در بازرسی انجام شده تعداد دو دستگاه گوشی تلفن همراه بدون سیم کارت کشف و متهم که چاره ای جز اعتراف به بزه انتسابی نداشت، به سرقت گوشی های همراه از مسافران مترو اقرار کرد. با تکمیل پرونده، سارق جیب بر، برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری 113 بازار شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilna.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
گشت زنی محسوس و نامحسوس کلانتری‌ها در اطراف مدارس
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تمهیدات و تدابیر این پلیس برای بازگشایی مدارس را تشریح کرد و از برخورد با خودروها و موتورسیکلت‌های مزاحم در اطراف مدارس خبر داد