جواد نوفرستی در اولین همایش جامعه ایمن استان کرمان در زرند با بیان اینکه شهر زرند به عنوان اولین شهری است در استان کرمان به کمیته راهبری جامعه ایمن می پیوندد، اظهار کرد: هدف جامعه ایمن آگاه کردن جامعه در برابر حوادث است

هدف انجمن جامعه ایمن آگاه کردن جامعه در برابر حوادث است

رئیس انجمن جامعه ایمن کشور با عنوان اینکه حوادث ترافیکی استان کرمان نسبت به کشور افزایش داشته است، تصریح کرد: بیش از ۳۶ هزار نفر در زلزله های گذشته استان کرمان کشته شده اند که باید با مقاوم سازی منازل هنگام مواقع بحرانی این آمار را کاهش دهیم.
رئیس انجمن جامعه ایمن کشور با عنوان این‌که سالانه ۳ هزار نفر بر اثر سوختگی در کشور کشته می شوند، ابراز کرد: همچنین سالانه ۱۶ هزار نفر بر اثر تصادفات جاده ای در کشور جان خود را از دست می دهند ضمن آنکه ۳۳۳ هزار نفر بر اثر حواث ترافیکی در کشور مصدوم شده اند که باید تلاش کنیم این آمار کاهش یابد.
نوفرستی با بیان اینکه سالانه ۲۶ هزار نفر بر اثر آلودگی هوا فوت می کنند،  تاکید کرد: از این آمار ۷۰۰۰ نفر  متعلق به تهران است.

وی با عنوان ‌این‌که خوزستان موفق‌ترین استان در زمینه کاهش حوادث در کشور است، یادآور شد: مدل جامعه ایمن مدلی کشوری است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
گشت زنی محسوس و نامحسوس کلانتری‌ها در اطراف مدارس
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تمهیدات و تدابیر این پلیس برای بازگشایی مدارس را تشریح کرد و از برخورد با خودروها و موتورسیکلت‌های مزاحم در اطراف مدارس خبر داد