news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

دو دختر و داماد فرماندار سابق شهرستان خواف در واژگونی هولناک پژو 206 و انفجار آن در کیلومتر 43 محور سیرجان به‌کرمان زنده زنده سوختند.

جانباختگان 2 دختر و داماد حسین ابوالحسنی، فرماندار سابق خواف بودند

دو دختر و داماد فرماندار سابق شهرستان خواف در واژگونی هولناک پژو 206 و انفجار آن در کیلومتر 43 محور سیرجان به‌کرمان زنده زنده سوختند.

این واقعه دلخراش در ساعت 11:30 صبح دیروز در کیلومتر 43 محور سیرجان به کرمان اتفاق افتاد. براساس بررسی‌ها سرنشینان این خودرو که به همراه 3 خودروی دیگر از بستگانشان به سمت مشهد در حرکت بودند در مسیر از دیگران پیشی گرفته و چند کیلومتر دورتر از همراهانشان دچار حادثه شدند.

با رسیدن دیگر خودروها به صحنه این حادثه یکی از سرنشینان که به بیرون پرت شده بود، به بیمارستان انتقال یافت اما سه نفر دیگر با انفجار خودرو در آتش سوختند.

جانباختگان 2 دختر و داماد حسین ابوالحسنی، فرماندار سابق خواف-استان خراسان رضوی- بودند که هر سه جوان بوده و یکی از آنها دختر 6 ساله‌ای نیز داشت. پس از این حادثه، مأموران آتش‌نشانی هماشهر و سیرجان به محل اعزام شدند و با وجود سرعت عمل برای اطفای حریق آتش را خاموش کردند اما نتوانستند سرنشینان را نجات دهند و متأسفانه اعضای این خانواده در دقایق اولیه حادثه جان خود را از دست داده بودند.

تنها مصدوم این حادثه که داماد دیگر خانواده بود به بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان منتقل شده است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: fararu.com


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
روحانی استعفای آخوندی وشریعتمداری را پذیرفت/ انتصاب اسلامی به سرپرستی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی
رئیس‌‌جمهور در نامه‌ای استعفای عباس آخوندی از سمت وزارت راه و شهرسازی را پذیرفت و محمد اسلامی را به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X