بخشدار بندر امام خمینی (ره) گفت: جسد کودک سوخته شده که در خرمشهر پیدا شده بود شناسایی و توسط پزشکی قانونی اهواز تایید شد.

انجام آزمایش DNA راز جسد را برملا کرد

پسر بچه‌ای هفت ساله به نام امیرعلی جهانشاهی، ساکن کوی شهید صباغان (کمپ B) بندر امام خمینی (ره)، سه‌شنبه شب از درب منزل گم می‌شود و بلافاصله تحقیقات جستجو توسط مقامات انتظامی و قضایی بندر امام خمینی (ره)، جهت پیدا شدن آن شروع شد.
 
اسد هلالی زاده رئیس دادگستری بندر امام خمینی (ره) گفت: طبق تحقیقاتی که توسط انتظامی به عمل آوردیم پسر بچه هفت ساله ساعت ۸ شب از درب منزل مفقود شد.
 
خبر‌هایی که درباره گمشدن بچه در هنگام خرید از سوپر مارکت محله اتفاق افتاده صحیح نیست و این کودک ساعت ۵ بعد ازظهر برای خرید به مغازه محله مراجعه و به منزل برمی‌گردد که ساعت ۸ شب از درب منزل گم می‌شود.
 
وی در خصوص پیدا شدن جنازه سوخته شده کودک مجهول الهویه در حوالی میدان فرودگاه خرمشهر، بیان داشت: شناسایی اولیه توسط والدین کودک برای جنازه سوخته انجام و آزمایشات DNA گرفته شد.
 
 بخشدار بندر امام خمینی (ره) نیز گفت: جنازه کودک سوخته شده که در خرمشهر پیدا شده بود توسط والدین کودک بندر امام خمینی (ره) شناسایی و توسط پزشکی قانونی اهواز تایید شد.
 
 جسد این کودک بعد از شناسایی و تایید به والدین کودک تحویل داده شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilna.ir

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X