حریق واحد 600 مجتمع پتروشیمی آبادان تاکنون 6 مصدوم به جا گذاشته و حال یک نفر وخیم گزارش شده است.

حال یک مصدوم وخیم است

 بامداد امروز ‌واحد 600 مجتمع پتروشیمی آبادان دچار حریق شد. این مساله باعث ایجاد دود غلیظی در منطقه شدو اکیپ اطفا حریق شهرداری آبادان و تیم‌های پزشکی وارد منطقه شدند.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از مصدومیت 6 نفر در حادثه آتش سوزی واحد 600 پتروشیمی آبادان خبر داد.

کیامرث حاجی زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آتش سوزی بامداد امروز (7 تیرماه) در واحد 600 پتروشیمی آبادان اظهار کرد: این حادثه 6 مصدوم داشته که چهار نفر از این مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند. دو مصدوم دیگر به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز منتقل شده‌اند.

بنا بر اعلام مرکز اورژانس حال یکی از مصدومین منتقل شده به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز به دلیل شدت جراحت و سوختگی وخیم است.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به انتشار خبری در خصوص مفقود شدن یک نفر در حادثه آتش سوزی پتروشیمی آبادان ادامه داد: فردی که در ابتدای وقوع این حادثه مفقود اعلام شده بود، خوشبختانه پیدا شده و حال وی مساعد است.

 تیم‌های اطفای حریق همچنان در منطقه حضور دارند و در صورتی که آتش مجددا شعله ور نشود، تا ساعاتی دیگر آتش در واحد 600 پتروشیمی آبادان به صورت کامل خاموش خواهد شد.
‌عملیات اطفا در حال انجام است

آتش سوزی واحد 600 پتروشیمی آبادان در حال اطفا است.

عزیز الله شهبازی- با اشاره به آتش سوزی واحد 600 پتروشیمی آبادان اظهار کرد: با مدیریت صحنه‌ای که بلافاصله پس از آتش سوزی رخ داد، خوشبختانه آتش سوزی در حال مهار است.

اکیپ‌های اطفای حریق در منطقه در حال مهار آتش در واحد 600 پتروشیمی آبادان هستند. هماهنگی‌هایی نیز صورت گرفته تا در صورت نیاز از شهرستان های اطراف نیز نیروهای اطفای حریق کمکی وارد منطقه شوند.

شهبازی در خصوص مصدومین حادثه تا زمان مصاحبه با ایسنا عنوان کرد: تاکنون 3 مصدوم به صورت سرپایی درمان و برای معاینه کامل به بیمارستان منتقل شده‌اند اما ممکن است تعداد مصدومین بیشتر باشد.

 اکیپ‌های اطفای حریق در منطقه در حال تلاش هستند تا آتش سوزی در واحد 600 پتروشیمی آبادان هرچه سریعتر مهار شود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X