سیمرغسیمرغ

فرمانده انتظامی استان بوشهر از اعتراف به قتل فردی خبر داد که ده سال پیش خانمی را در شهرستان دشتی به قتل رسانده و متواری شده بود

قاتلی که پس از 10 سال اعتراف کرد

 سردار خلیل واعظی در خصوص جزییات از این حادثه گفت: آبان ماه سال ۸۷ خبر مفقودی خانمی به هویت معلوم به پلیس گزارش شد.

وی افزود: با وجود پیگیری‌های مستمر پلیس و خانواده فرد مفقود، تاکنون اثری از وی یا جسدش پیدا نشده بود.

به گفته سردار واعظی،  فردی ۴۱ ساله به هویت "ح "با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان دشتی، پرده از راز قتلی برداشت که ده سال قبل مرتکب و متواری شده بود.

وی بیان کرد: این متهم به کارآگاهان پلیس گفت:، به علت اختلاف خانوادگی که با متوفی داشتم اورا در یکی روستا‌های بخش کاکی به قتل رسانده و جسدش را در اطراف "کوه نمک" به دره‌ای عمیق پرت کردم.

فرمانده ارشد پلیس استان با بیان اینکه فرد قاتل به امید رهایی از عذاب وجدان ناشی از این عمل مجرمانه پس از ده سال خودرا به پلیس معرفی کرده بیان کرد:متهم به قتل در این مدت در روستا‌های یکی از استان‌های همجوار از طریق ماهیگیری امرار معاش می‌کرده است.

سردار واعظی تصریح کرد: پس از اعترافات این فرد کارآگاهان پلیس آگاهی در محل مورد نظر حضور یافتند و گرچه آثاری از جسد مقتول یافت نشد، اما با حضور فرد متهم و مقام قضایی صحنه قتل بازسازی شد.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: entekhab.ir

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
فوت ۱۰ نفر در جاده‌های خراسان‌جنوبیفوت ۱۰ نفر در جاده‌های خراسان‌جنوبی

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای طرح نوروزی پلیس راه ( از ۲۵ اسفندماه) تصادفات جاده‌ای در خراسان‌جنوبی ۱۰ فوتی و ۹۱ مجروح بر جای گذاشت

news-left-2
 
X