سیمرغسیمرغ

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رودان از شناسایی و دستگیری سارق منازل و کشف اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد

دستبند پلیس بر دستان سارق ۱۴ ساله

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رودان از شناسایی و دستگیری سارق منازل و کشف اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «محمد حسین نظری» در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و متواری شدن سرق یا سارقان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و گشت‌زنی‌های غیر محسوس ۱ نفر سارق ۱۴ ساله و سابقه‌دار که سابقه سرقت‌های متعدد در سطح شهرستان داشت شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی متهم را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: متهم دستگیری شده در بازجویی‌های بعمل آمده به سرقت از منازل با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد که در بازرسی از مخفیگاه وی تعدادی اموال مسروقه شامل وجه نقد، ساعت مچی، صندوق صدقات و فلش مموری، یکدستگاه کیبورد، دو عدد گرافیک و مقادیری سیم و کابل برق کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی رودان در ادامه مهم‌ترین عوامل وقوع سرقت را نداشتن توجه عمومی به توصیه‌های پلیس و کوتاهی در استفاده از تجهیزات حفاظتی و امنیتی بازدارنده دانست و گفت: ضروری است شهروندان در پیشگیری از سرقت توصیه‌های پیشگیرانه پلیس را با دقت مورد توجه قرار دهند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اختلاف دولت و مجلس بر سر افزایش حقوق ۹۸اختلاف دولت و مجلس بر سر افزایش حقوق ۹۸

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر دولت افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی را انجام ندهد مجلس ورود می‌کند چرا که هیچ تغییری در مصوبه مجلس انجام نخواهد شد

news-left-2
 
X