تهدید به انتشار تصاویر دختر جوان توسط خواستگار
چندی قبل دختر جوانی با حضور در اداره پلیس فتای تهران از مزاحمت و تهدیدهای خواستگار کینه‌جو خبر داد

تهدید به انتشار تصاویر دختر جوان توسط خواستگار

چندی قبل دختر جوانی با حضور در اداره پلیس فتای تهران از مزاحمت و تهدیدهای خواستگار کینه‌جو خبر داد.

وی گفت: در یکی از کانال‌های همدم‌یاب تلگرام با پسر 29ساله‌ای به نام رسول آشنا شدم و پس از مدتی گفت‌وگو در شبکه تلگرامی و آشناشدن بیشتر، قرار ملاقات حضوری در یک رستوران گذاشتیم. پس از اولین دیدار چند بار دیگر برای شناختن بیشتر همدیگر به محل‌های تفریحی و دیدنی رفتیم و پس از مدتی وقتی شرایط پسر جوان را بررسی کردم، با توجه به اینکه تفاهم زیادی در مسائل با هم نداشتیم، به او جواب منفی دادم.

شاکی ادامه داد: پسر جوان وقتی در برابر جواب منفی من قرار گرفت، عکس‌های من را که در رستوران و کافی‌شاپ و محل‌های دیدنی گرفته بود، برایم ارسال ‌ کرد و با تهدیدهایش شروع به درخواست رابطه شوم و پول ‌کرد.

مأموران با شنیدن اظهارات این دختر پی بردند خواستگار کینه‌جو در ادامه با تهدیدهایش گفته اگر دختر 26ساله درخواستش را اجرا نکند، اقدام به انتشار تصاویر وی در شبکه‌های مجازی می‌کند.

به این ترتیب، مأموران با توجه به اطلاعات و مدارک پلیسی خیلی زود اقدامات فنی را آغاز کردند و موفق به دستگیری خواستگار کینه‌جو شدند. در این مرحله پسر جوان ادعا کرد به‌دلیل خصومت و اینکه پس از مدتی دوستی، دختر جوان جواب منفی به او داد، تصمیم به انتقام‌گیری گرفته است.

تیم پلیسی در ادامه همدست خواستگار کینه‌جو را که به‌صورت پنهانی اقدام به عکس‌برداری و فیلم‌برداری از دختر جوان کرده بود، دستگیر کردند و متهمان و دختر جوان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی در دادسرای مبارزه با جرائم رایانه‌ای قرار گرفتند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir