ففف

طی ۲۴ ساعت گذشته دو حادثه مرگبار در استان سیستان و بلوچستان رخ داده است که مرگ ۸ نفر از هموطنانمان را در پی داشته است

شهادت یکی از پرسنل اورژانس توسط افراد ناشناس

بامداد امروز یکی از پرسنل اورژانس خاش به دست افراد ناشناس به شهادت رسید.

ساعت 00:25 دقیقه بامداد امروز چند نفر از اشرار مسلح با مراجعه به پایگاه اورژانس، درچند کیومتری پایگاه اعلام تصادف کاذب می کنند و شهید عبدالعادی شهدادزهی نیز در حال حرکت به سمت آمبولانس برای انجام ماموریت، با شلیک گلوله دچار مجروحیت می شود و متاسفانه در ساعت 02:32 وی در اثر خونریزی شدید به شهادت می‌رسد.

رییس سازمان اورژانس کشور، شهادت عبدالهادی شهدادزهی در حمله بامداد امروز اشرار به یک پایگاه اورژانس 115 در استان سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت.

تصادف مرگبار در سیستان و بلوچستان ۷ کشته و ۲۶ زخمی در پی داشت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌ پزشکی زاهدان گفت: تصادف مرگبار عصر روز گذشته در سیستان و بلوچستان ۳۳ کشته و زخمی در پی داشت.

فریبرز راشدی اظهار داشت: تصادف مرگبار عصر روز گذشته در منطقه بلوچستان واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان 33 کشته و زخمی در پی داشت.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌ پزشکی زاهدان در تشریح جزئیات این حادثه گفت: این حادثه تلخ کخ در پی برخورد 2 دستگاه اتومبیل وانت رخ داده، 7 نفر کشته و 26 نفر مجروح بر جای گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه حادثه در محور سراوان- خاش حد فاصل شهر "گشت" و روستای "خلیل آباد" رخ داده، ادامه داد: بلافاصله پس از دریافت تماس مبنی بروقوع ایت حادثه، برای انتقال مجروحان 7 دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

راشدی با بیان اینکه اتومبیل‌ها حامل اتباع بیگانه غیرمجاز بوده‌‌اند، گفت: دو روز قبل نیز در همین‌ محور 13 نفر از سرنشینان 2 وانت حامل اتباع غیرمجاز جان خود را از دست دادند و 7 نفر نیز مجروح شدند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
 
X