معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: ۱۹ نفر به علت مسمومیت الکلی در استان اردبیل فوت کردند

 ۱۹ نفر به دلیل مسمومیت الکلی در اردبیل فوت شدند

محمدرضا رضایی بنا عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: در حال حاضر ۳۰۰ نفر به دلیل احتمال ابتلاء به ویروس کرونا در استان بستری هستند.

وی با بیان اینکه متأسفانه ۲۰ نفر به دلیل ابتلاء به این بیماری در استان فوت کردند، افزود: بر اساس جواب آزمایش ویروس شناسی تعداد ۳۰ نفر به آمار مثبت‌های قطعی اضافه شده که با احتساب آمار روزهای گذشته در مجموع ۱۸۴ بیمار مثبت قطعی در مراکز درمانی استان بستری خواهند بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ بیمار جدید در بخش کرونای بیمارستان‌های استان بستری شدند.

رضایی بنا با بیان اینکه تعداد بستری‌ها بیشتر از موارد ترخیصی است و هر روز مجبور هستیم به تعداد تخت‌های بیماران کرونایی اضافه کنیم، یادآور شد: پیام ما این است که امسال دید و بازدید، دعوت میهمان به خانه و چهارشنبه سوری نداشته باشیم و پیام‌های تبریک عید نیز به صورت تلفنی و مجازی انجام گیرد.

وی از بستری و تحت دیالیز قرار گرفتن ۵۲ نفر به دلیل مسمومیت با الکل خبر داد و اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ نفر به دلیل مسمومیت با الکل در مراکز درمانی استان بستری شده و ۱۹ نفر نیز به علت مسمومیت الکلی فوت کردند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com

 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X