پارسا مختاری کودک ۵ ساله عصر روز پنج‌شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه در شهرستان سامان حوالی پل کاهکش مفقود شد، بلافاصله نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری عملیات جستجو را در رودخانه زاینده‌ رود آغاز کردند، اما تا این لحظه عملیات جستجو نتیجه‌بخش نبوده است

مفقود شدن کودک 5 ساله

پارسا مختاری کودک ۵ ساله عصر روز پنج‌شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه در شهرستان سامان حوالی پل کاهکش مفقود شد، بلافاصله نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری عملیات جستجو در رودخانه زاینده‌رود را توسط تیم‌های غواصی و نجات غریق آغاز کردند، همچنین مردم محلی و خانواده پارسا نیز نیروهای امدادی را در این عملیات جستجو همراهی می‌کنند و امیدوارند این کودک پیدا شود، اما تاکنون عملیات جستجو نتیجه‌بخش نبوده است.

طبق گفته خانواده این کودک، پارسا برای شستن دست به نزدیکی آب رفته، اما کسی در آن حوالی به آب افتادن کودک را ندیده است، این موضوع را از مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری جویا شدیم.

سیداحمد مرتضوی فرد مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: حدود ۱۰ روز قبل گزارشی مبنی بر مفقود شدن کودک ۵ ساله در شهرستان سامان اعلام شد که بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

وی توضیح داد: براساس گفته‌های خانواده این کودک، موضوع بر اساس غرق شدن پارسا در زاینده‌رود چیده شد و عملیات جستجو توسط تیم‌های غواصی و نجات غریق نیز ادامه دارد، همچنین هماهنگی لازم با تیم‌های امدادی استان اصفهان برای جستجو در انتهای مسیر رودخانه و در حوضه استحفاظیه اصفهان نیز ادامه دارد.

مرتضوی‌فرد خاطرنشان کرد: دبی آب زاینده‌رود بسیار بالا است و این کار عملیات جستجو را برای امدادگران دشوار می‌کند، امیدواریم با فروکش کردن آب بتوانیم عملیات جستجو را با دقت بیش‌‍تری ادامه دهیم.

لازم به ذکر است پیگیری‌های خبرنگار ایسنا برای برقراری ارتباط با خانواده پارسا به دلیل نامساعد بودن حال روحی بی‌نتیجه بود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X