سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف شدید خودروی پژو ۲۰۶ با گاردریل در بزرگراه یادگار امام (ره) و قطع پاهای راننده خودرو بر اثر این سانحه رانندگی خبر داد

تصادف شدید خودروی پژو ۲۰۶ با گاردریل در بزرگراه یادگار امام (ره)

سید جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اعلام خبر تصادف شدید یک خودرو در بزرگراه یادگار امام (ره) اظهار کرد: ساعت 14:01 ظهر امروز (26 دی)، یک مورد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام (ره)، قبل از خیابان ایوانکی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با یک سرنشین (مردی حدوداً 25، 26 ساله)، حین حرکت به دلیل نامشخصی ضمن انحراف از مسیر اصلی، با گاردیلهای میانی بزرگراه برخورد کرده، گاردیلها شکسته شده و وارد خودرو شده بود.

وی تصریح کرد: شدت تصادف به حدی بود که هر دو پای راننده بر اثر ورود گاردیلها قطع شده و پیش از رسیدن آتش‌نشانان این فرد احتمالاً توسط افراد عبوری از خودرو خارج شده و تحویل عوامل اورژانس شد.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان با تجهیزات در اختیار، قطعات خود را برش دادند، اندامهای این فرد را لابه‌لای آهن‌پاره‌های خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند تا برای اعمال جراحی سریعاً به مرکز درمانی منتقل شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محل حادثه خاطرنشان کرد: در نهایت خودرو به محل امنی انتقال یافت و محل برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد.

وی یادآور شد: متأسفانه به همین سادگی و به دلیل یک بی‌احتیاطی یک حادثه روی داده و افراد آسیبهای مالی یا حتی آسیبهای شدید جسمی می‌بینند که منجر به قطع عضو یا مرگ می‌شود.

ملکی از رانندگان مخصوصاً رانندگان جوان خواست حین رانندگی بیشتر احتیاط کرده و با بی‌احتیاطی حین رانندگی، با زندگی خود و دیگران بازی نکنند.

99102704.jpg
99102705.jpg

99102706.jpg
99102707.jpg


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com 
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X