عامل آتش زدن خودرو‌ها در تهران دستگیر شد
سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که اقدام به آتش زدن خودروهای پارک‌ شده شهروندان در یک شهرک مسکونی تهران می‌کرد

دستگیری عامل آتش زدن خودرو‌ها در یک شهرک مسکونی در تهران

سرهنگ محمد جلینی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر آتش زدن خودروهای پارک شده شهروندان در شهرک بروجردی واقع در بزرگراه بعثت، پرونده‌ای در این باره تشکیل و موضوع تحت بررسی تیم عملیات کلانتری ۱۵۸ کیانشهر قرار گرفت.

ویدئو | وقوع اتفاقات عجیب در یک محله تهران | از آتش‌ زدن عمدی خودروها تا افزایش سرقت‌ها
وی افزود: پس از بررسی موضوع و استفاده از دوربین‌های مداربسته مشخص شد که فردی اقدام به آتش زدن خودروهای ساکنان این شهرک کرده و از محل متواری شده است.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه این اقدام متهم در چندین بار تکرار شده و در روزهای مختلفی اقدام به آتش زدن خودروها کرده است، تصریح کرد: با شناسایی متهم، وی دستگیر و در تحقیقات انجام‌شده روی این پرونده مشخص شد که یکی از بستگان متهم، ساکن شهرک مذکور بوده و وی به دلیل اختلافات شخصی و خانوادگی اقدام به تلافی از اقوام خود کرده تا به نوعی این افراد را دچار مشکل کند.

سرهنگ جلینی با بیان اینکه متهم ۶ شاکی دارد، افزود: با توجه به رفتارهایی که متهم از خود نشان داده، با نظر مقام قضایی تحت معاینه قرار گرفت و پزشکان اعلام کردند که وی دچار اختلالات روانی است و باید تحت مداوا قرار بگیرد، از این رو متهم در بیمارستان روانپزشکی تحت نظر و بستری است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir