سقوط خودرو از روی پلی در تهران
جهانشاه بهرام آبادی از سقوط سواری ساندرو از بالای پل نیکنام به داخل خط ویژه بزرگراه امام علی (ع) و برخورد با یک دستگاه سواری پژو خبر داد.

سقوط ساندرو در بزرگراه امام علی (ع)


جهانشاه بهرام آبادی معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: در ساعت ۰۶:۳۰ صبح امروز و در آغاز شروع بار ترافیکی صبحگاهی رانندگان عبوری و عابرین و مسافرینی که در ایستگاه بی آرتی مسیر جنوب بزرگراه امام (ع) محدوه پل نیکنام در حال تردد بودند ناگهان با صحنه عجیب سقوط آزاد یک دستگاه سواری ساندرو از بالای پل نیکنام به داخل خط ویژه بزرگراه امام (ع) (محدوه پل نیکنام) بودند و این صحنه را از نزدیک تماشا کردند.


بهرام آبادی گفت: این خودرو که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) محدوده بالای پل نیکنام در حال حرکت بوده پس از آنکه کنترل وسیله نقلیه از دست وی خارج می‌گردد با نرده‌های محافظ کناری به شدت برخورد کرده و آن‌ها را از جای می‌کند.


این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.


وی ادامه داد: پس از این برخورد شدید این خودرو به همراه راننده اش از روی پل نیکنام به پایین بزرگراه سقوط کرده و به داخل خط ویژه بزرگراه افتاده و با یک دستگاه پژو نیز برخورد می‌نماید.

بهرام آبادی افزود: مسافرین و عابرین و خودرو‌های عبوری خیلی خوش شانس بودند که این سقوط آزاد اول صبح بر روی آن‌ها و خودرو‌های در حال حرکت فرو نیفتاد و اگر اتوبوس بی آر تی در آن لحظه و در این مسیر در حال حرکت بود معلوم نبود چه حادثه تلخی را شاهد بودیم که به لطف خدا اینگونه نشد و اتفاقی برای کسی روی نداد.


وی بیان داشت: حال راننده خوب است و با حضور تیم‌های اورژانس در محل حادثه مداوا گردید و یک نفر نیز این تصادف مجروح و به بیمارستان انتقال داده شد.


معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ در انتها باز هم اشاره کرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت نکات ایمنی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث در سطح معابر شهر تهران نباشیم.


وی از رانندگان خواست هیچ گاه با خستگی و خواب آلودگی اقدام به رانندگی ننمایند و قبل از حرکت حتما سیستم‌های خودرویی خود را بررسی و از سالم بودن لاستیک‌ها و سیستم ترمز و تمام مواردی که به بحث ایمنی تردد و نقص فنی مربوط می‌شود اطمینان حاصل کرده و و سپس حرکت نمایند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mizan.news