تجاوز به زنان سراوانی توسط مردان شیطان‌ صفت
اعضای یک باند شرور که با شکار زنان و دختران در خارج از شهر به آن‌ها تجاوز کرده و اقدام به تهیه فیلم سیاه و اخاذی می‌کردند، از سوی پلیس دستگیر شدند

دستگیری اعضای یک باند شرورکه به زنان و دختران تجاوز می کردند

علیرضا بیگلری‌زاده دادستان شهرستان سراوان با تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: عده‌ای از دختران و زنان جوان شهرستان سراوان به دادستانی مراجعه و اعلام کردند هنگامی که با دوستان خود در جاده‌ای خارج از شهر دیدار داشته‌اند، ناگهان یک گروه متجاوز به عنف به آن‌ها حمله کرده و مورد تهدید و اخاذی قرار گرفته‌اند که بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری این پرونده صادر شد.

وی افزود: این دختران جوان در شکایت‌های خود عنوان کرده بودند که افراد متجاوز از این اقدام فیلمبرداری کرده و با تهدید به انتشار فیلم و عکس‌ها در فضای مجازی قصد تکرار خواسته شوم خود را داشته و با دریافت مبالغی اقدام به اخاذی کرده‌اند.

پس از این شکایت‌ها بلافاصله با دستورات بموقع قضایی و اقدامات اطلاعاتی پلیس آگاهی شهرستان سراوان، اعضای این گروه در تاریخ ۲۷ تیر دستگیر و در بازجویی‌های اولیه به جرایم ارتکابی خود اقرار کردند. دادستان سراوان تصریح کرد: اعضای این باند جرایم ارتکابی مشابه دیگری نیز داشته‌اند که تاکنون تعدادی از شاکی‌ها مراجعه داشتند و شناسایی سایر شاکی‌ها هم در دستور کار است و پرونده در دست تحقیقات تکمیلی قرار دارد.

بیگلری زاده به خانواده‌ها توصیه کرد: روی جوانان خود نظارت داشته تا گرفتار این قبیل مشکلات نشوند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
semorgh.com/news
منبع: روزنامه ایران