سوء استفاده عجیب مرد رمال به بهانه بخت‌ گشایی
دختر جوان با این تصور که طلسم شده نزد یک رمال رفت تا بخت او را باز کند اما در دام مرد شیاد افتاد

کاهبرداری مرد رمان از دختر جوان

رعنا مدعی است مدتی قبل از سوی فردی فالگیر مورد سوءاستفاده قرار گرفت. او برای بازگشایی بختش رفته بود که در دام رمال افتاد. دختر جوان در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین از روز حادثه و آنچه او را به سمت یک فالگیر برد، می‌گوید.

چرا پیش یک فالگیر رفتی؟

من ۳۰ ساله هستم. اطرافیانم می‌گفتند که فردی بختم را بسته و به همین خاطر تا به حال ازدواج نکرده‌ام. یکی از دوستانم به من فالگیری را معرفی کرد و من هم پیش او رفتم تا بختم را باز کند.

واقعا فکر می‌کردی فالگیر می‌تواند مساله ازدواج تو را حل کند؟

من باور کرده بودم که بختم را بسته‌اند چون خواستگار زیاد داشتم اما هیچکدام به ازدواج ختم نشد.

فالگیر به تو چه گفت؟

وقتی پیش فالگیر رفتم گفت به پسری جواب منفی دادی و او هم بخت تو را بسته است. حتماً باید نشانه‌ای بیاوری که من بتوانم بختت را باز کنم.

چه نشانه‌ای به او دادی؟

گردنبدی داشتم که به او دادم و گفتم تنها چیزی که همیشه همراه من است و دیگران را دیده‌اند همین است. آن گردبند را گرفت و گفت باید این گردنبند همینجا بماند چون انرژی منفی دارد و اگر تو به خانه ببری باز طلسم عمل می‌کند.

چطور شد که حرف‌های مرد فالگیر را باور کردی؟

خودم می‌فهمیدم که حرفش منطقی نیست، اما آنقدر اطرافیان به من فشار آوردند که چرا ازدواج نمی‌کنی من هم فکر کردم باید کاری بکنم و باور کردم که پیر شدم و مجرد می‌مانم. ضمن اینکه نامزدی داشتم که سال‌ها قبل من را رها کرده بود برای همین باور کرده بودم که بختم را بسته‌اند.

چرا از نامزدت جدا شدی؟

او مرا خیلی دوست داشت ولی مادرش مخالف بود و در نهایت هم مادرش پیروز شد.

متهم همه چیز را انکار کرده، حرفی برایش داری؟

انکار او فایده‌ای ندارد من مدارکی به دادگاه دادم که قبول کرده است و خدا را شکر هنوز در بازداشت است و امیدوارم هیچ وقت هم آزاد نشود. معلوم نیست این مرد کلاش چقدر سر مردم کلاه گذاشته و باید حتماً تاوان پس بدهد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
Seemorgh.com/news
منبع: khabaronline.ir