روایت فارس از آتش گرفتن یک خودرو در قرچک
«فیلم کوتاهی از آتش گرفتن یک خودرو در شهرستان قرچک در فضای مجازی دست به دست می‌شود، یک اغتشاشگر قصد داشت نیروهای بسیجی را به آتش بکشد که دست تقدیر کوکتل مولوتوف در درون ماشین منفجر شد و بسیجیان جان اغتشاشگر را نجات دادند.»

یک اغتشاشگر می‌خواست نیرو‌های بسیجی را به آتش بکشد، اما کوکتل مولوتوف در ماشین خودش منفجر شد


 «فیلم کوتاهی از آتش گرفتن یک خودرو در شهرستان قرچک در فضای مجازی منشتر شده است، گفته می‌شد یکی از معترضان قصد پرتاب کوکتل مولوتوف به سمت بسیجی‌ها را داشته که حین پرتاب منفجر می‌شود و خودرو آتش می‌گیرد.

روایت زیر حاصل گفت‌وگو با یکی از نیروهای بسیج و یکی از شهروندان حاضر در صحنه و تصاویر دوربین مدار بسته است.

ضد انقلاب برای شنبه ۱۴ آبان ماه فراخوان تجمع و آشوب داده بود، همین موضوع باعث شد نیروهای بسیجی و انتظامی شهرستان قرچک در مناطق مختلف شهرستان مستقر شوند.

ساعت حدود ۲۰ و ۴۰ دقیقه یک خودروی پراید در نزدیکی مسجد جامع شهر قرچک متوقف می‌شود راننده خودرو از داخل ماشین قصد دارد برای ایجاد آشوب و آسیب زدن به بسیجی ها یک کوکتل مولوتوف را به سمت آنها پرتاب کند.

کوکتل مولوتوف قبل از پرت شدن از خودرو در درون ماشین آتش می‌گیرد؛ همین موضوع باعث آتش گرفتن فرد معترض می‌شود، با توجه به این که تعدادی دیگر کوکتل مولوتوف همراه خود داشته شعله آتش بیشتر می‌شود.

طبق تصاویر دوربین مداربسته بلافاصله یکی از نیروهای بسیج به سمت خودرو رفته و معترض را بیرون می‌کشد؛ معترض که شعله‌ور شده روی زمین افتاده که یکی از نیروهای بسیجی لباس خود را در آورده و تلاش می‌کند آتش را خاموش کند که یکی دیگر از نیروهای بسیج بلافاصله با کپسول آتش نشانی به داد معترض  می‌رسد و آتش را خاموش می‌کند.

سپس طی تماس با اورژانس معترض که در اثر شعله های آتش سوخته بود به بیمارستانی در تهران منتقل می‌شود.»
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.ir