زورگیران انگشتان پسر جوان را در الهیه قطع کردند
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عاملان سرقت تلفن همراه در شمال تهران خبر داد و گفت: متهمان در جریان اعمال مجرمانه خود انگشتان دست مالباخته را قطع کرده‌اند.

دستگیری عاملان سرقت تلفن همراه در شمال تهران

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت تلفن همراه در شمال تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکی پس از مراجعه به پایگاه یکم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات گفت، داخل خودروی شاسی بلند خود در خیابان الهیه نشسته بودم که ناگهان ۲ پسر موتور سوار برای سرقت گوشی به من حمله کردند؛ در جریان این اعمال مجرمانه ۲ انگشت دستم هدف ضربات قمه قرار گرفت و نهایتا پس از انتقال به بیمارستان اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و انگشتانم را از دست دادم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: بنابرحساسیت موضوع، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه یکی از متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه از مخفیگاه متهم ۱۰ تلفن همراه مسروقه کشف شده است، تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم خود مبنی بر سرقت تلفن همراه و قطع دست مالباخته در خیابان الهیه و چندین فقره سرقت دیگر با همدستی دوست خود اعتراف کرد؛ همچنین ۳۰ مالباخته پس از مراجعه به پلیس آگاهی متهم را به عنوان سارق تلفن همراه خود شناسایی کردند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در رابطه با دستگیری مالخر پرونده و همدست دیگر متهم ادامه دارد.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir