سرعت مرگبار خودروی دختران دانشجو در جاده بجنورد
سرعت غیر مجاز خودروی سواری که هر ۵ سرنشین آن دختران دانشجو بودند، حادثه آفرید و سبب داغدار شدن خانواده یکی از سرنشینان شد

1 کشته و 4 زخمی در تصادف خودروی دانشجوبان دختر

رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۶ و ۴۳ دقیقه به سامانه ۱۱۵ اطلاع داده شد که بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

دکتر تقی دولت آبادی افزود: این حادثه در یک کیلومتری تونل محور شیروان-بجنورد رخ داد و متاسفانه از ۵ سرنشین دختر این خودرو، ۱ نفر فوت شد و ۴ نفر نیز مصدوم شدند که انتقال آن ها به بیمارستان به وسیله ۲ دستگاه آمبولانس انجام شد.

مسعود قاضی پور شیروان با بیان اینکه این مصدومان، از دانشجویان واحدهای تابعه دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی هستند، اظهار کرد: درحال حاضر ۲ نفر از این دانشجویان از بیمارستان ترخیص شده اند و ۲ نفر دیگر نیز همچنان بستری بوده و در ICU تحت مراقبت قرار دارند.

وی تصریح کرد: این حادثه در زمان برگزاری کلاس های دانشگاه نبوده و بعد از اتمام کلاس و زمانی که آن ها برای تفریح از بجنورد به شیروان رفته و در حال برگشت به بجنورد بوده اند رخ داده است. حداکثر زمان ورود دانشجویان به خوابگاه نیز ۸ و ۳۰ دقیقه شب است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir