معمای مرموز جسدی در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات
مأموران پلیس در ساختمان نیمه‌کاره‌ای در دانشگاه علوم تحقیقات، جسد مرد ناشناسی را کشف کردند که به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته‌ بود.

کشف جسد مرد ناشناس در دانشگاه علوم تحقیقاتساعت ۸ صبح شنبه یازدهم شهریور، قاضی وحید ناصری، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد از کشف جسد مرد جوانی در ساختمان نیمه‌کاره‌ای با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد. تیم‌ جنایی در محل حادثه در ساختمان نیمه‌کاره‌ای در محوطه دانشگاه علوم تحقیقات دانشگاه آزاد در شمال غرب تهران با جسد مرد جوان ناشناسی روبه‌رو شدند که یکی از دست‌هایش قطع شده و به طرز مشکوکی به کام مرگ رفته‌ بود.

بررسی‌ها نشان داد در حالی که حدود یک ماه از مرگ مرد ناشناس می‌گذرد ساعتی قبل یکی از کارکنان متوجه جسد می‌شود و به مأموران پلیس خبر می‌دهد.

مردی که جسد را کشف کرده بود، گفت: «من از کارکنان دانشگاه هستم و ساعتی قبل از نزدیکی ساختمان که مدتی است نیمه‌کاره مانده‌است، عبور کردم و چشمم به جسد این مرد افتاد. وقتی به آن نزدیک شدم، بوی بدی به مشامم رسید و موضوع را به حراست و مأموران پلیس خبر دادم.»

تحقیقات مأموران پلیس در محل حادثه، حکایت از آن داشت که جسد کشف‌ شده متعلق به هیچ‌ یک از کارمندان یا دانشجویان دانشگاه نیست، اما مشخص هم نیست مرد جوان قبل از مرگ چگونه به این مکان آمده‌است.

از سوی دیگر تیم پزشکی قانونی علت مرگ را سقوط از ارتفاع اعلام کردند، اما جسد برای مشخص‌ شدن علت اصلی مرگ و شناسایی هویت آن به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه بازپرس دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته محل حادثه را صادر کرد تا زوایای پنهان مرگ مشکوک مرد جوان برملا شود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
Seemorgh.com/news
منبع: isna.ir