بازداشت عامل آتش زدن حوزه علمیه
فرمانده انتظامی کاشان از شناسایی و دستگیری عامل آتش‌سوزی عمدی حوزه علمیه کمتر از ۱۲ ساعت در این شهرستان خبر داد

شناسایی و دستگیری عامل آتش‌سوزی عمدی حوزه علمیه کاشان

ایرج کاکاوند عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به ایجاد ناامنی برخی از اشرار برای همشهریان کاشانی اظهار داشت: امنیت و آسایش مردم خط قرمز نیروی انتظامی است و از این رو با هر کسی که بخواهد آسایش مردم را مختل کند با شدت برخورد می‌شود. وی ابراز داشت: در پی وقوع آتش‌سوزی عمدی یکی از مدارس حوزه علمیه شهر کاشان، پیگیری موضوع جهت شناسایی متهم یا متهمین در دستور کار مأموران انتظامی و امنیتی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان تصریح کرد: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری عوامل اطلاعات فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با انجام اقدامات فنی و استفاده از شگردهای خاص امنیتی موفق شدند کمتر از ۱۲ ساعت متهم و محل اختفا آن را شناسایی و اقدامات اولیه در خصوص دستگیری وی صورت پذیرفت.

وی خاطرنشان کرد: مأموران پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی متهم را داخل مخفیگاهش دستگیر کردند. سرهنگ کاکاوند افزود: در بازجویی‌های صورت گرفته، متهم ابتدا منکر هرگونه جرمی بود اما در مواجهه با مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به صراحت به انجام آتش سوزی عمدی حوزه علمیه و نشر آن در شبکه‌های معاند اقرار کرد.

وی خاطرنشان کرد: آرامش و امنیت مردم و شهروندان خط قرمز پلیس است و کارکنان فراجا در انجام رسالتی که بر عهده دارند به صورت شبانه روز در حال خدمت‌رسانی به مردم بوده و از هیچ‌گونه تلاشی دریغ نمی‌کنند؛ لذا از شهروندان درخواست می‌شود در صورت کسب هرگونه اخبار و اطلاعات در راستای برخورد با مخلان نظم عمومی سریع مراتب را از طریق ۱۱۰ به پلیس منعکس کنند تا از هرگونه اقدام خرابکارانه جلوگیری و برخورد قاطع شود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.ir